Please enter banners and links.

اگر می خواهید بهترین ابزار جستجوگر را در یک مکان ببینید، پس از آن شما این (به روز) راهنمای را دوست دارم.

من شخصا بیش از ۱۸۹ آزمایش و بررسی کرده اید.

و شما می توانید از طریق لیست فیلتر برای پیدا کردن بهترین نرم افزار جستجوگرها برای شما.

آن را بررسی کنید:

نسخه جدید پاداش: دسترسی به نسخه PDF رایگان این راهنما را دریافت کنید. شامل تمام ۱۸۹+ ابزار، توصیه ها و منابع است. اینجا را کلیک کنید تا PDF را دانلود کنید.

من می خواهم ابزارهای SEO که با آنها کمک کنم: 

 • پیوند ساختمان
 •  

 • SEO فنی
 •  

 • تحقیقات کلید واژه
 •  

 • ردیابی رتبه
 •  

 • بهینه سازی محتوا
 •  

 • تجزیه و تحلیل Backlink
 • من میخواهم ابزارهایی باشند که عبارتند از:


    

  1. رایگان < / li>
    
  2. پرداخت شده < / li>
    
  3. Freemium < / li>

  تنها ابزارهای مورد علاقه برین را نمایش دهید:


    

  1. بله
  2.  

  3. no

  AuthoritySpy

  ساختمان لینک پرداخت می شود

  AuthoritySpy طراحی شده است تا به شما کمک کند تا نفوذگران را در فضای خود پیدا کنید. این موتورها و شیکرها را با جستجو در مکان هایی مانند AllTop، Twitter و Followerwonk پیدا می کند.

  مجرمان جاسوسی تصویر 2


  وب سایت رسمی:
  https://authorityspy.com/

  Buzzstream

  لینک ساختمان پرداخت شده بله

  اگر شما در مقیاس یا با یک تیم در حال توسعه هستید، نیازی به یک ابزار مانند Buzzstream نیستید. چرا؟ Buzzstream باعث می شود که آدرس ایمیل و ایجاد پیوند ساده و سازماندهی شود. اطمینان حاصل کنید که ویژگی های جستجوی جدید و جستجوی ایمیل خود را بررسی کنید.

  عکس buzzstream


  وب سایت رسمی:
  https://buzzstream.com

  جستجوگر لینک متنی نشریات مجله

  پرداخت شده

  به جای شکار پیوندهای شکسته از طریق صفحه، Find Link Broken Link فعالانه وب را برای آنها جستجو می کند. فقط یک کلمه کلیدی را جستجو کنید و ابزار اینترنت را برای لینک های خراب می کند … و آنها را در یک دی وی دی نقره ای بگذارید. سپس شما می توانید ماشین Wayback ضربه بزنید تا ببینید چه محتوایی (و ایجاد چیزی مشابه / بهتر است).

  ویژگی خنک: شما می توانید نتایج خود را بر اساس تعداد افراد پیوند شده به لینک خراب مرتب کنید.


  وب سایت رسمی:
  https://www.brokenlinkbuilding.com/

  آزمایشگاه لینک مجله پیوند

  پرداخت شده

  یک فرصت مناسب برای لینک دادن به سطح صنعتی. Link Prospector وب را برای ایجاد لینک هایی مانند صفحات منابع، پست های مهمان، وبلاگ ها، سایت های خبری و موارد دیگر اسکن می کند.

  link prospector tool


  وب سایت رسمی:
  https://linkprospector.citationlabs.com/

  DIBZ

  پرداخت شده

  DIBZ یک ابزار جستجوی پیوسته است. فقط نوع لینکهایی که میخواهید بسازید (به عنوان مثال، لینکهای منبع صفحه را وارد کنید) را وارد کنید و به یافتن فرصتهای پیوند کار دسترسی پیدا خواهید کرد.

  ابزار ابزاری پیوند dibz


  وب سایت رسمی:
  https://dibz.me/

  Domain Hunter Plus

  Free

  دامنه شکارچی Plus شبیه به Check My Links است. اما این ابزار همچنین بررسی می کند که آیا دامنه شکسته برای ثبت نام در دسترس است. ویژگی خنک در تئوری … اما من به ندرت هر نام دامنه رایگان با این ابزار پیدا کنید. به همین دلیل دامنه های معتبر تمایل دارند تا بسیار سریع به دست آورند. هنوز یک ابزار مفید برای ساختمان لینک شکسته یا روش حرکت انسان هر چند.

  domain hunter plus


  وب سایت رسمی:
  https://netvantagemarketing.com/about/domain-hunter-plus

  رایگان بازنگری لینک شکسته

  لینک ساختمان Freemium

  این ابزار یک وب سایت را برای لینک های شکسته بررسی می کند. مفید برای ساختمان لینک شکسته
  رایگان بازنگری لینک شکسته


  وب سایت رسمی:
  https://www.brokenlinkcheck.com/

  GroupHigh

  پرداخت شده

  GroupHigh نرم افزار پیشرفته وبلاگنویسی است.

  علی رغم لیست ویژگی های لباسشویی، استفاده آسان آن بسیار آسان است. فقط چند کلمه کلیدی را برای پیدا کردن وبلاگ ها در صنعت خود وارد کنید. سپس توسط اداره دامنه و تاریخ ارسال آخرین فیلد را برای وبلاگ نویسان که اهمیت دارند، پایین آورند. شما همچنین می توانید به آنها (و پیگیری نتایج خود) در داخل پلت فرم دسترسی داشته باشید.

  screenhigh screen


  وب سایت رسمی:
  https://www.grouphigh.com/

  GuestPost Tracker

  پرداخت شده

  GuestPost Tracker یک پایگاه غول پیکر از وب سایت های ۱۰۰۰+ است که پست های مهمان را می پذیرد. این ابزار همچنین به شما اجازه می دهد تا سایت هایی را که به آن ها داده اید پیگیری کنید. کپی فروش آنها تاکید می کند که سایت های موجود در لیست آنها بخشی از PBN نیستند. من نگاهی به چند سایت در پایگاه داده خود دادم و آنها را قانع کردند.

  ردیاب پست مهمان


  وب سایت رسمی:
  https://www.guestposttracker.com/

  HARO (راهنما خبرنگار خارج)

  Link building Freemium بله

  آیا می خواهید لینک ها را از نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال دریافت کنید؟ شما می توانید یک شرکت PR گران قیمت استخدام کنید … یا شما می توانید از HARO استفاده کنید. هارو “سرویس دوستیابی” است که روزنامه نگاران را به منابع متصل می کند. اگر یک روزنامه نگار را با یک نقل قول یا آمار خوب بخرید، با اشاره یا پیوند به شما پاداش می دهد. کمی ذره ای به ذهن می رسد، اما لینک هایی که دریافت می کنید می توانند طلای جامد باشند.
  HARO


  وب سایت رسمی:
  https://www.helpareporter.com/

  مگس زنبور عسل

  پرداخت شده

  یک ابزار تبلیغاتی مناسب وبلاگ نویس. فقط یک کلمه کلیدی را وارد کنید و Inky Bee به شما وبلاگ نویس ها را در آن صنعت نشان می دهد. Inky Bee به شما اجازه می دهد بر اساس مالکیت دامنه / صفحه تنظیم کنید. به این ترتیب شما روی عکس های بزرگ در صنعت تمرکز می کنید.
  screenshot inkybee


  وب سایت رسمی:
  https://www.inkybee.com/

  JustReachOut

  Link building Freemium بله

  آیا می خواهید لینک هایی از سایت های خبری مانند نیویورک تایمز و WSJ دریافت کنید؟ گام اول این است که روزنامه نگار مناسب را برای رسیدن به آن پیدا کنید. و JustReachOut باعث می شود که این فرآیند خیلی ساده تر از انجام آن به صورت دستی باشد. فقط یک کلمه کلیدی را جستجو کنید و ابزار لیستی از روزنامه نگاران را که این موضوع را پوشش می دهند، تولید می کند. شما همچنین می توانید روزنامه نگاران را از داخل پلت فرم بگیرید.

  justreachout


  وب سایت رسمی:
  https://justreachout.io

  Linkbird

  پیوند ساختمان، تجزیه و تحلیل Backlink پرداخت شده

  LinkBird یک تحقیق در مورد کلمه کلیدی / ردیابی Rank / backlink analysis / link hybrid tool است. هنگامی که یک پیوند جدید با اشاره به سایت شما پیدا می کند، هشدارهای ایمیل را از بین می برد.

  linkbird


  وب سایت رسمی:
  https://www.linkbird.com/en/

  LinkMiner

  لینک ساختمان Free بله

  پیوندهای من در استروئیدها را بررسی کنید. مانند بسیاری از ابزارها، LinkMiner برای لینک های خراب شده در یک صفحه را بررسی می کند. اما این افزونه رایگان Chrome همچنین نشان می دهد که تعداد پیوندهای لینک شکسته به آن اشاره دارد. Uber برای ساخت لینک شکسته مفید است.

  ویژگی خنک: LinkMiner به شما نشان می دهد که تعداد پیوند های خروجی یک صفحه در گوگل SERP وجود دارد. به این ترتیب شما می توانید در صفحات با تعداد زیادی از لینک های خروجی (و به همین ترتیب، فرصت ایجاد ساختمان لینک) صفر است.

  linkminer serp feature


  وب سایت رسمی:
  http://pointblankseo.com/linkminer

  Linkody

  پیوند ساختمان، تجزیه و تحلیل Backlink پرداخت شده

  پیوند به شما اجازه می دهد تا شما را هنگامی که شما (یا از دست دادن) backlink می دانید می شناسید. ویژگی داغ: پیوند به ایمیل شما را هنگامی که یک رقیب می شود یک لینک جدید . به این ترتیب شما می توانید به نوبه خود و سعی کنید همان برای خودتان دریافت کنید.

  linkody screenshot 2


  وب سایت رسمی:
  https://www.linkody.com/

  Linkstant

  پرداخت شده

  هر زمانی که لینک جدیدی دریافت می کنید، یک ایمیل به شما هشدار می دهد. چرا این مفید است؟

  خوب، شما می توانید یک لینک را به لینک های چندگانه (و یک رابطه) با سریع “سلام، به خاطر پیوند به من” ایمیل تبدیل کنید. همچنین به شما کمک می کند تا مسائل مربوط به مدیریت اعتبار را به سرعت شناسایی کنید تا بتوانید آنها را قبل از انفجار بکشید.

  alert linkstant


  وب سایت رسمی:
  https://www.linkstant.com/

  مری هینس ‘Disavow Blacklist

  Free

  آیا می دانید اگر یک لینک کمک می کند یا باعث آسیب رساندن به تلاش های SEO شما می شود؟ سپس آدرس صفحه را به ماری آپلود کنیدابزار لیست سیاه Haynes. این به شما اجازه می دهد تا بدانید که آیا دامنه در لیست جامع ماری از وب سایت های اسپم است. در صورت وجود، شما ممکن است بخواهید آن را به یک فایل disavow اضافه کنید. مفید است

  disavow tool


  وب سایت رسمی:
  https://www.mariehaynes.com/blacklist/

  مک رک

  لینک ساختمان پرداخت شده بله

  اگر می خواهید ذکر (و لینک ها) را از سایت هایی مثل The New York Times و Forbes دریافت کنید، باید با روزنامه نگاران شروع به مالیدن آرنج کنید. و Muck Rack ابزار قابل اعتمادی PR است که به شما کمک می کند تا به سرعت روزنامه نگاران را که صنعت سایت شما را پوشش می دهند، پیدا کنید.

  ویژگی خنک : فهرست «روزنامه نگار» یک فهرست از روزنامه نگاران است که در بیش از ۵۰۰ رسانه قرار دارد. شامل آخرین توییت ها، ستون ها و اطلاعات تماس به روز است.

  muckrack تصویر 2


  وب سایت رسمی:
  https://muckrack.com/

  توسعه نینجا

  پرداخت شده

  Ninja Outreach یک ابزار تبلیغاتی جدید وبلاگ نویس است. جستجو برای ضربه های نفوذ و رسیدن به آنها … همه از درون ابزار. شامل قالب های تبلیغاتی

  ninja outreach تصویر 2


  وب سایت رسمی:
  https://ninjaoutreach.com/

  Ontolo

  لینک ساختمان Freemium

  اگر شما غذا می خورید، خواب و نفس بکشید، سپس Ontolo ابزاری است که توصیه می کنم بررسی کنید. طراحی شده است برای انجام یک چیز: به شما نشان می دهد بسیاری از فرصت های لینک. فقط چند کلمه کلیدی را وارد کنید، به Ontolo بگویید چه نوع لینک هایی که می خواهید دریافت کنید (به عنوان مثال: “لینک ها از پست های مهمان”)، و Ontolo لیستی از فرصت های شما را به شما می دهد.

  new ontolo


  وب سایت رسمی:
  https://ontolo.com/

  Outreachr

  لیnk Building پرداخت شده

  یک ابزار تبلیغاتی بسیار جذاب و جذاب. چند کلمه کلیدی را وارد کنید و Outreachr وب را برای وب سایت هایی که این موضوعات را پوشش می دهند، پاک کنند. بسته بندی شده با تن از ویژگی های مرتب سازی (مانند اداره دامنه و جریان نقل قول)، به طوری که شما می توانید در رسیدن به ballers متمرکز شوید.

  screenshot outreachr


  وب سایت رسمی:
  https://outreachr.com/

  Pitchbox

  لینک ساختمان پرداخت شده بله

  PitchBox یک ابزار پیوند کلی و یکپارچه است.

  بر خلاف بسیاری از سیستم عامل های تبلیغاتی که دشوار و گیج کننده هستند، PitchBox برای استفاده بسیار آسان است. فقط چند کلمه کلیدی را وارد کنید و این ابزار وب را برای افرادی که برای تبلیغ (به طور خودکار اطلاعات تماس خود را دریافت می کنند) را اسکن می کند. سپس به آنها برسید و نتایج خود را پیگیری کنید.

  pitchbox screenshot 2


  وب سایت رسمی:
  http://pitchbox.com/

  URL بازکن سریع

  Free

  اگر ساختمان ساختمان زیادی دارید، لازم است از یک ابزار استفاده کنید که یک لیست بزرگ URL را در یک بار باز می کند. و URL بازکن سریع یکی از بهترین (اگر نه بهترین) ابزار SEO رایگان در خارج وجود دارد.

  quickurl opener


  وب سایت رسمی:
  http://www.urlopener.com/homepage.html

  Remove’em

  پرداخت شده

  Remove’em یک ابزار حذف لینک در سطح طرفدار است. این در صورتی است که شما توسط گوگل پنگوین یا یک کتابچه راهنمای “لینک غیر طبیعی” مجازات شوید.

  ویژگی خنک “R-Score” تمام لینک های شما را ارزیابی می کند تا بدانید کدام یک از آنها مضر است. این باعث می شود تا هزاران لینک را ۱۰ برابر آسان تر مرتب کند.


  وب سایت رسمی:
  https://www.removeem.com/

  Rmoov

  Link building Freemium بله

  Rmoov یکی از بهترین ابزار حذف لینک در بازار است. همراه با ویژگی های مفید (مانند پیدا کردن اطلاعات تماس مالک مالک سایت و قالب های حذف خودکار پیوند خودکار) بسته بندی می شود.
  rmoov tool


  وب سایت رسمی:
  https://www.rmoov.com/index.php

  ScrapeBox

  پیوند ساختمان، تحقیقات کلید واژه، Backlink تجزیه و تحلیل پرداخت شده

  ScrapeBox اعلامیه خود “چاقوی ارتش سوئیس جستجوگرها” است. حتی اگر این ابزار برای کلاه سیاه و سفید جستجوگرها ساخته شده است، می توانید ScrapeBox را برای وظایف ساختن لینک کلاه سفارشی (مانند جستجوی پیوند، پیدا کردن اطلاعات تماس و حتی جستجو در کلمات کلیدی) استفاده کنید.

  scrapebox screenshot


  وب سایت رسمی:
  https://www.scrapebox.com/

  محاصره Media Embed Code Generator

  لینک ساختمان Free بله

  ژنراتور کد جاسازی شده مورد علاقه من من واقعا دوست دارم که چگونه می توانید ابعاد جعبه کد جاسازی را مشخص کنید.

  محاصره رسانه جابجایی کد ژنراتور


  وب سایت رسمی:
  https://www.siegemedia.com/embed-code-generator

  ابزار جستجوی محتوا مشابه (SkyRocket)

  Free

  این ابزار مفید به شما لیستی از ۱۲۰ صفحه را که قبلا به محتوا بر روی موضوع شما مرتبط شده است (که باعث می شود آنها چشم انداز پیوند عالی) به شما نشان می دهد.

  ابزار جستجوی پیوند


  وب سایت رسمی:
  https://skyrocket.digital/similar-content-prospecting-tool/ < / a>

  TOOLS SEO TOOLS

  همه در یک بسته جستجوگر

  Freemium

  یک جایگزین برای افزونه Yoast SEO.

  All In One SEO Pack دارای چندین ویژگی منحصر به فرد است که آن را متفاوت از yoast می کند، مانند تگ های توصیف خودکار، پشتیبانی از تگ های کانونیکال و مسدود کننده ربات “بد”.

  همه در یک بسته seo


  وب سایت رسمی:
  https://wordpress.org/plugins/all-in -one-seo-pack /

  Bing Webmaster Tools

  جستجوگرهای فنی، تحقیقات کلید واژه Free

  همانطور که ممکن است از Bing انتظار داشته باشید، Bing Webmaster Tools خوب است … اما تقریبا مشابه با کنسول جستجوی گوگل نیست.

  اما اگر بینگ برای شما مهم است، این ابزار به همه چیزهایی که شما باید در مورد دید سایت خود در Bing بدانید در Bing می داند. ویژگی داغ: بینگ ابزار تحقیق کلمه کلیدی شگفت انگیز خوب (نگاه کنید به تصویر زیر). و این می تواند کلمات کلیدی را که GKP هرگز نشان نمی دهد به شما بدهد.

  bing webmaster tools screenshot


  وب سایت رسمی:
  https://www.bing.com/toolbox/webmaster

  Booting

  SEO پرداخت شده

  یک ابزار حسابرسی صحیح و ساده سایت. اطلاعات در سرعت بارگذاری سایت، خطاهای HTML و عمق کلیک را فراهم می کند.

  booting


  وب سایت رسمی:
  https://www.botify.com/

  روشن محلی

  تکنولوژی SEO، ردیابی رتبه، Backlink تجزیه و تحلیل پرداخت شده

  Bright Local یک ابزار عالی است که ممیزی داخلی سایت های جستجوگر اینترنتی را به صورت کاملا جامع انجام می دهد.

  ویژگی خنک: پیدا کردن نقل قول های تکراری یا نادرست که در اطراف آنلاین شناور هستند. اگر آدرس اخیرا تغییر کرده اید یا فقط می خواهید مطمئن شوید که نقل قول های NAP شما در سراسر وب سازگار است، مفید است.

  تصویر محلی روشن 1


  وب سایت رسمی:
  https://www.brightlocal.com/

  مرورگر

  SEO Free

  یک ابزار عالی که نشان می دهد چگونه یک موتور جستجوگر عنکبوتی سایت شما را می بیند. اگر از تصویر زیر دیدن کنید، متوجه خواهید شد که عنکبوت موتور جستجو یک دیدگاه بسیار متفاوت از وب سایت های ما را نسبت به انسان ها ما می کند.

  مرور تصویر


  وب سایت رسمی:
  https://www.browseo.net/

  خوشه بندی

  SEO پرداخت شده

  کمی استفاده از آن، اما Clusteric ویژگی های متعددی مانند ممیزی سایت، تجزیه و تحلیل رقیب، قابلیت جستجو و بیشتر فراهم می کند.

  clusteric


  وب سایت رسمی:
  https://clusteric.com/

  DareBoost

  Freemium

  Dareboost یک ابزار تست عملکرد وب سایت قوی است. ابزار نه تنها سرعت بارگذاری سایت را اندازه می گیرد، بلکه به شما می گوید دقیقا چطور می توانید مسائل را حل کند که چیزهای کمتری دارند.

  ابزار عملکرد سایت سایت dareboost


  وب سایت رسمی:
  https://www.dareboost.com/en/home

  DeepCrawl

  SEO پرداخت شده

  عمیق خزیدن به نام خود زندگی می کند. این اسکن هر صفحه در سایت شما و به شما یک گزارش جامع ارائه می دهد که نشان می دهد که چگونه بسیاری از برچسب های H1 شما در هر صفحه، صفحات بدون پسوند، لینک های داخلی داخلی شکسته، لینک های خارجی شکست خورده و غیره عالی، حتی به شما می گوید اگر توصیفات توییتر شما گزارش عمیق خزیدن ابزار SEO


  وب سایت رسمی:
  https://www.deepcrawl.com/

  EasyRedir

  SEO پرداخت شده

  EasyRidir باعث هدایت ترافیک بین دامنه های مختلف فوق العاده آسان می شود. فقط URL هایی را که می خواهید مردم را از (و) ارسال کنید، وارد کنید، و این ابزار به شما می دهد اطلاعات DNS که می توانید برای مدیریت ۱۰۰٪ تغییر مسیر ها استفاده کنید.

  آسان تغییر مسیر


  وب سایت رسمی:
  https://www.easyredir.com/

  پیش بینی

  SEO پرداخت شده

  Forecheck سایت شما را برای ردیابی مسائلی که ممکن است شما را از صفحه اول گوگل برگرداند را ردیابی کند. این رنگ همچنین گزارش های خود را کپی می کند، بنابراین شما می دانید کدام مسائل برای مقابله با اولویت است.

  forecheck


  وب سایت رسمی:
  http://www.forecheck.com/

  Google Analytics

  SEO Free بله

  اگر شما درباره جستجوگرها جدی هستید، باید از Google Analytics استفاده کنید. به اندازه کافی گفت

  ویژگی Cool: به «خرید» بروید – & gt؛ کنسول جستجو – & gt؛ صفحات فرود این صفحات را در سایت خود به ارمغان می آورد که بیشترین بازدید و بازدید از Google را دریافت می کند. برای دیدن صفحات خود که از بهترین کلیک کنید، به بخش CTR نگاه کنید. در نهایت، عناصر از آن عنوان ها و تگ های توصیف را به صفحاتی که CTR بدی را اعمال می کنند، اعمال می کنند. و تماشای ترافیک ارگانیک خود را به سمت بالا تماشا کنید

  google analytics search engine optimization


  وب سایت رسمی:
  https://www.google.com/analytics/

  قاتل هرزنامه گوگل آنالین ارجاع دهنده

  SEO Free

  هنگامی که شما گوگل آنالیت را به این ابزار رایگان قاتل اسپم پیوند می دهید، این فیلترها را به حساب خود اضافه می کند که بیش از ۱۰۰ وب سایت ارجاع شده هرزنامه را از لیست دامنه های ارجاع خود حذف می کند. به این ترتیب داده های GA شما تمیز خواهد بود جیغ کشیدن.

  google analytics قاتل اسپم ارجاع


  وب سایت رسمی:
  https://www.adwordsrobot.com/en/ tools / ga-referrer-spam-killer

  تست Google Mobile-friendly

  SEO Free

  گوگل به تازگی شروع به کاهش سایت هایی کرد که دوستانه نیستند.

  اما چگونه می دانید اگر یک صفحه در سایت شما تا حد زیادی شبیه است؟ فقط URL را به ابزار تست Google Mobile-friendly وارد کنید … و پاسخ ساده ی “بله / نه” از Big G.

  google mobile ابزار دوستانه 2


  وب سایت رسمی:
  https://www.google.com/webmasters/tools/mobile دوستانه /

  آمار گوگل PageSpeed ​​Insights

  SEO فنی رایگان

  هستند

  شما می دانید که Google از سرعت بارگذاری سایت شما به عنوان یک عامل رتبه بندی استفاده می کند.

  خوب، بینش Google PageSpeed ​​به شما می گوید که آیا Google سایت شما را به عنوان رعد و برق سریع یا حلزون کند. همچنین شما پیشنهادات عملیاتی را که شما (یا توسعهدهنده وب خود) می توانید برای سرعت بخشیدن به کارهایتان استفاده کنید.

  بینش google pagespeed 2 & nbsp؛


  وب سایت رسمی:
  https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/ < / a>

  نقشههای XML Google Sitemap

  Freemium

  یک پلاگین وردپرس که به صورت خودکار Sitemap سایت خود را بهینه سازی می کند. با این حال، اگر شما از Yoast SEO پلاگین استفاده می کنید، نیازی به این ندارید زیرا Yoast دقیقا همان چیزی است.
  افزونه google maps xml sitemaps


  وب سایت رسمی:
  https://wordpress.org/plugins/google-sitemap-generator/ < / a>

  HeadMasterSEO

  Freemium

  آیا می خواهید بدانید که آیا هدایت ۳۰۱ شما درست تنظیم شده است؟ یا چگونه در مورد URL های کانونی؟ یا شاید مطمئن نیستید که فایلهای robots.txt شما مسدود کردن صفحات شما از Google است. HeadMasterSEO به شما امکان می دهد این موارد بالقوه را در فهرست عظیم URL ها با سهولت بررسی کنید.

  headmaster seo


  وب سایت رسمی:
  https://headmasterseo.com/

  ابزار Generator ابزار Hreflang

  تکنولوژی SEO، بهینه سازی محتوا Free بله

  آیا می خواهید برای ایجاد برچسب های Hreflang با سهولت؟ ابزار عالی Aleyda درست کار می کند.

  hreflang tool


  وب سایت رسمی:
  https://www.aleydasolis.com / en / international-seo-tools / hreflang-tags-generator /

  کپی کپی

  SEO پرداخت شده

  آیا افراد شرور محتوای شما را سرقت می کنند؟ برای آنها ممکن است که شما را غافلگیر کند. برای جلوگیری از این کار، Kill Duplicate وب را برای دزدی محتوا اسکن می کند. ابزار سرد، اما نیاز به برخی از کار UX (گیج کننده UX و برخی از نسخه در فرانسه است).

  کول کپی


  وب سایت رسمی:
  https://www.killduplicate.com/en

  LinkPatrol

  SEO پرداخت شده

  LinkPatrol یک پلاگین جالب وردپرس است که همه لینکهای سایت شما را نشان میدهد.

  ویژگی خنک: اگر شما نیاز به حذف تعدادی از لینک ها در سایت خود دارید، LinkPatrol را آسان می کند. فقط یک دامنه را که میخواهید حذف کنید یا انتخاب کنید، انتخاب کنید و LinkPatrol از آنها مراقبت خواهد کرد.

  تصویر پیوند پاترول


  وب سایت رسمی:
  https://linkpatrolwp.com/

  Lipperhey

  تکنولوژی SEO، بهینه سازی محتوا Freemium

  Lipperhey سایت شما را برای مسائل فنی SEO جستجو می کند و یک تجزیه و تحلیل محتوای اولیه SEO را فراهم می کند.

  lipperhey technical seo tool screenshot width =


  وب سایت رسمی:
  https://www.lipperhey.com/en/

  Map Broker XML Sitemap Validator

  SEO Free

  ابزار (رایگان) مفید است که اطمینان حاصل کنید که یک نقشه سایت معتبر داشته باشید. XML Sitemap Validator همچنین بررسی می کند که لینک ها در Sitemap شما کار می کنند.

  xml sitemap validator & nbsp؛


  وب سایت رسمی:
  https://ipullrank.com/tools/map-broker/ < / p>

  ژنراتور میکروتاچ

  SEO Free

  ژنراتور Microdata باعث ایجاد مارک محلی طرح بندی SEO می شود. این عالی است اگر شما یک کسب و کار محلی هستید (یا مشتریان محلی SEO دارید).

  فقط اطلاعات اساسی (مانند آدرس، شماره تلفن، ساعتهای باز و غیره) را وارد کنید و تنظیم می کنید.
  generator microdata


  وب سایت رسمی:
  https://microdatagenerator.org/

  OnCrawl

  SEO پرداخت شده

  OnCrawl یک ابزار حسابرسی جامع سایت است. همانند بسیاری دیگر، این نرم افزار به شما اطلاعات در مورد مسائل HTML را می دهد … بلکه محتوای تکراری، عمق صفحه و عملکرد سایت را نیز تکرار می کند.

  oncrawl


  وب سایت رسمی:
  https://www.oncrawl.com/

  باز کردن آمار SEO

  تکنولوژی SEO، بهینه سازی محتوا Free

  یک افزونه کروم بسیار جذاب که به شما یک اطلاعات مفید را با فشار یک دکمه می دهد. شما می توانید رتبه بندی الکسا سایت، صفحات نمایه شده، سرعت صفحه، whois، در صفحه جستجو را مشاهده کنید … این فهرست ادامه می یابد و در آن است.


  وب سایت رسمی:
  https://chrome.google.com/ webstore / detail / open-seo-statsformerly-pa / hbdkkfheckcdppiaiabobmennhijkknn

  ابزار Panguin

  SEO Free بله

  آیا می دانید اگر سایت شما توسط پاندا، پنگوئن یا مجازات دیگری توسط گوگل کشته شود؟ Panguin Tool برجسته به شما کمک خواهد کرد که به پایین آن برسید. فقط Panguin را با Google Analytics خود پیوند دهید و این ابزار نشان می دهد اگر ترافیک ترافیکی منحصر به فرد شما در همان زمان به عنوان یک بروزرسانی بزرگ Google اتفاق افتاد.

  panguin tool


  وب سایت رسمی:
  https://www.barracuda-digital.co.uk/panguin -tool /

  پلاگین SEO

  تکنولوژی SEO، بهینه سازی محتوا Free

  یک ابزار تجزیه و تحلیل سریع و رایگان در صفحه SEO. توصیه هایی برای پاکسازی هر گونه مسائل مربوط به صفحه شما ارائه می دهد.

  plugin seo


  وب سایت رسمی:
  https://www.pluginseo.com/

  ابزار قبر

  تکنولوژی SEO، بهینه سازی محتوا پرداخت شده

  مجموعه ابزار حرفه ای برای سازمان های بازاریابی دیجیتال طراحی شده است. احتمالا ابزار Raven Tools دارای بهترین ابزار حسابرسی سایت است که من تا به حال استفاده کرده ام. و بر خلاف بسیاری از ابزارهای حسابرسی سایت، Raven به شما دقیقا آنچه را که شما باید انجام دهید برای رفع هر گونه مسائل مربوط به SEO که سایت شما است نشان می دهد.

  ویژگی خنک “محتوای نازک” محتوایی را نشان می دهد که ممکن است شما را در معرض خطر مجازات Google Panda قرار دهد.

  نرم افزار ابزار raven


  وب سایت رسمی:
  https://raventools.com/

  ابزار حذف هرزنامه مذکور

  SEO Free

  آیا ارجاع “اسپم ارواح” اطلاعات Google Analytics شما را خراب می کند؟ خوب این ابزار رایگان به سرعت با ایجاد یک بخش در GA که ترافیک را از وب سایت های اسپم غیرفعال می کند، از فیلترهای اسپم ها جلوگیری می کند.

  filter spam filter loganix


  وب سایت رسمی:
  https://loganix.net/rst-lander/

  علامت خالی کردن علامت

  SEO Free

  این افزونه وردپرس به شما این امکان را می دهد که به راحتی پیوندها را در سایت خود به عنوان “nofollow” تنظیم کنید.

  check box no no answer


  وب سایت رسمی:
  https://wordpress.org/plugins/rel-nofollow-checkbox/ < / a>

  جادوگر قورباغه جستجوگر عنکبوتی

  Freemium

  فریاد قورباغه اولین ابزار جستجوگر فنی است که من تا به حال استفاده کرده ام. و هنوز هم تا امروز ادامه دارد. بزرگ برای شناسایی سریع مسائل فنی است که برگزاری سایت خود را از صفحه اول. نسخه رایگان به خوبی کار می کند اما برای گرفتن واقعا کثیف، شما قطعا می خواهید برای نسخه کامل پرداخت پراکنده.

  عکس فریاد قورباغه


  وب سایت رسمی:
  https://www.screamingfrog.co.uk/seo-spider/ < / a>

  SEO & amp؛ تجزیه و تحلیل وب سایت (WooRank)

  تکنولوژی SEO، بهینه سازی محتوا Free بله

  این افزونه رایگان Chrome به شما اطلاعات مهم SEO را از طریق مرورگر شما می دهد.

  فقط روی دکمه کلیک کنید و جستجوگرها & amp؛ تجزیه و تحلیل وب سایت توسط WooRank تجزیه و تحلیل معیارهای اولیه جستجوگر صفحه شما (مانند برچسب های عنوان که بیش از حد طولانی هستند). اما ابزار همچنین شما را با دیگر اطلاعات مفید (مثلا اینکه آیا سایت شما بهینه سازی شده موبایل و ho است یا خیر)W سریع آن را بار).

  بله، می توانید از این افزونه برای سایت خود استفاده کنید. اما در تجربه این ابزار حتی برای تجزیه و تحلیل رقبا بهتر است، زیرا به شما نشان می دهد صفحات فیس بوک و توییتر سایت، چه تکنولوژی آنها را در حال استفاده سایت و ترافیک … همه از داخل مرورگر شما.

  <کلاس IMG = "aligncenter فایل wp-تصویر-7877 است" src = "https://backlinko.com/wp-content/uploads/2015/09/woorank-SEO-Website-Analysis.png" alt = "با woorank SEO از & amp؛ تجزیه و تحلیل وب سایت "عرض =" 346 "ارتفاع =" 829 "srcset =" https://backlinko.com/wp-content/uploads/2015/09/woorank-SEO-Website-Analysis.png 372w، https: // را backlinko گفتمان / فایل wp-content / ارسال / 2015/09 / woorank-SEO-وب سایت-تحلیل-125x300.png 125W سایز "=" (حداکثر عرض: 346px) 100vw، 346px "/>


  وب سایت رسمی:
  https://chrome.google. com / webstore / جزئیات / seo-website-analysis / hlngmmdolgbdnnimbmblfhhndibdipaf؟ hl = en

  عکسهای دوستانه در گوگل

  Freemium

  آیا یک دسته از تصاویر در سایت شما وجود دارد که متن و عناوین آلستون را از دست ندهید؟ خوب شما می توانید این اطلاعات را یک به یک اضافه کنید … یا شما می توانید از این افزونه مفید استفاده کنید. تصاویر جستجوگر دوستانه وردپرس نام پرونده تصویر شما را برمی گرداند و آن را به متن و عنوان تصویر می دهد.

  به عنوان مثال، بگذارید بگوییم شما یک تصویر به نام “redsox.jpeg” دارید. تصاویر جستجوگرهای دوستانه به طور خودکار این نام فایل را به عنوان “red sox” برای متن alt text و title تغییر می دهند.

  تصاویر جستجوگر دوستانه


  وب سایت رسمی:
  https://www.prelovac.com/vladimir / wordpress-plugins / seo-friendly-images /

  SEO Monitor

  جستجوگرهای فنی، ردیابی رتبه پرداخت شده بله

  SEO Monitor یک داشبورد یک مرحله ای برای عملکرد SEO شما است.

  ویژگی خنک SEO مانیتور دادههای Google Analytic را دریافت میکند، آن را با رتبهبندی خود ترکیب میکند و به حل مشکل “(ارائه نشده)” کمک میکند. این SUPER مفید برای کشف کلمات کلیدی است که به خوبی برای شما مفید است. به این ترتیب شما می توانید عضلات جستجوگر SEO را در پشت این کلمات کلیدی قرار دهید.

  screenshot seomonitor


  وب سایت رسمی:
  https://seomonitor.com/

  بررسی سایت سایت SEO

  تکنولوژی SEO، بهینه سازی محتوا پرداخت شده

  بسیار آسان برای استفاده از ابزار حسابرسی SEO. همچنین شامل تجزیه و تحلیل اطلاعات backlink، گزارش آپ تایم و توصیه های سرعت سایت است. برچسب های سفید برای سازمان های بازاریابی دیجیتال گزارش بسیار دقیق می کنند.

  چک کردن سایت seo 2


  وب سایت رسمی:
  https://seositecheckup.com/

  SEO-Browser

  Freemium

  ابزار ساده برای دیدن سایت خود را از چشم یک عنکبوت موتور جستجو.

  صفحه نمایش مرورگر seo


  وب سایت رسمی:
  https://seo-browser.com/

  تحرک

  تکنولوژی SEO، بهینه سازی محتوا Freemium بله

  SEOival یک حسابرس سایت قوی (و کاربر پسند) است.

  ویژگی خنک “سطح صفحه” صفحاتی را نشان می دهد که در معماری سایت شما عمیق هستند (به عبارت دیگر، چندین کلیک از صفحه اصلی شما). صفحات که تعداد زیادی کلیک از صفحه اصلی شما هستند، گاهی اوقات سخت است که نمایه شوند. بنابراین این ویژگی مفید می تواند به شما کمک کند این صفحات را پیدا کنید … و این صفحات را به صفحه اصلی خود نزدیک کنید.

  seobility


  وب سایت رسمی:
  https://www.seobility.net/en/

  Seomator

  SEO پرداخت شده

  SEOmator یک مجموعه کامل نرم افزاری است که توانایی جستجو در SEO را به شما می دهد و به شما اطلاعات مربوط به سلامت SEO خود را در سایت شما می دهد.

  ابزار Seomator


  وب سایت رسمی:
  https://seomator.com/

  SERPmetrics

  SEO پرداخت شده

  SERPmetrics به این پرسش پاسخ می دهد: “آیا رتبه بندی همه تغییر کرده است … یا فقط من است؟”. فقط به این ابزار مراجعه کنید تا ببینید که Google در ۳۰ روز گذشته چگونه تغییر کرده است.


  وب سایت رسمی:
  https://serpmetrics.com/flux/

  ساده تغییر مسیرهای Htaccess & amp؛ بازنویسی ژنراتور

  SEO Free

  بیایید با آن مواجه شویم: جستجوگر فنی می تواند یک کابوس گیجکننده باشد … مخصوصا وقتی که به تغییر مسیر می رود. خوشبختانه، ابزار Aleyda Solis اطمینان حاصل می کند که مسیرهای هدایت شده شما قبل از اینکه رونده شوند، به درستی تنظیم شده اند.

  ابزار htaccess


  وب سایت رسمی:
  https://www.aleydasolis.com/htaccess-redirects-generator/ < / a>

  Site Condor

  SEO پرداخت شده

  یک ابزار حسابرسی عمیق سایت. اگر یک سایت بالقوه SEO با سایت شما وجود دارد (مانند یک لینک خراب یا یک برچسب عنوان که خیلی طولانی است)، Site Condor آن را شناسایی می کند. حتی من با مسائل که در ابتدا یافتم، کمی سرگردان بودم. خوشبختانه این ابزار با یک دکمه “مشاهده توصیه ها” بسته شده است که به شما می گوید که چگونه می توانید هر مشکلی که پیدا می کند را رفع کنید.

  ویژگی خنک: “گرافیک سایت” ساختار لینک سایت شما را به تصویر می کشد. این برای دیدن اینکه چگونه اقتدار (aka PageRank) از طریق سایت شما جریان دارد، مناسب است.

  سایت گرافیک سایت condor


  وب سایت رسمی:
  https://www.sitecondor.com/

  Siteliner

  Freemium

  Siteliner یک موتور جستجوگر رعد و برق سریع است. این به خصوص برای شناسایی مسائل محتوای تکراری در سایت شما مفید است.

  siteliner


  وب سایت رسمی:
  https://www.siteliner.com/

  Topvisor

  Freemium

  Topvisor می تواند مفید باشد اگر شما در حال مسئول فنی SEO برای چندین وب سایت مختلف هستید. با چند کلیک شما می توانید مسائل و فرصت ها را در ۱۰+ دامنه های مختلف شناسایی کنید. نکته اصلی این است که منحنی بسیار شتابزده یادگیری به دلیل UI گیج کننده است.

  topvisor


  وب سایت رسمی:
  https://topvisor.com/

  ابزار جستجوگر متنی

  SEO Free

  یک ابزار حسابرسی تمیز و آسان برای استفاده از سایت. شما فقط نیاز به یک URL دارید و Varvy از اطلاعاتی مفید در ثانیه استفاده می کند. به طور خاص، مسائل مربوط به SEO سایت شما، بخش های اجتماعی، توییتر و فیس بوک اخیر، لینک های خارجی و غیره را مشاهده خواهید کرد.

  vary seo tool


  وب سایت رسمی:
  https://varvy.com/tools/

  Webbee SEO Spider Tool

  SEO Free

  این قطعه رایگان از نرم افزار های جستجوگرها به شما می دهد بسیاری از اطلاعات عمیق در سلامت SEO سایت خود را به سایت شما. همانند Screaming Frog، اما با چند ویژگی اضافی (مانند نمودارها و توانایی فیلتر کردن نتایج).

  وب سایت خزنده سایت


  وب سایت رسمی:
  https://www.eebew.com/spider/

  شاخص بازپرداخت وب سایت

  SEO فنی رایگان بله

  آیا می دانید که آیا شما توسط یک مجازات گوگل کشته شده اید یا نه؟ خوب شاخص بازپرداخت وب سایت می تواند به شما بینش بسیار مورد نیاز را بدهد. این ابزار ترافیک ارگانی خود را با تاریخ مجازات گوگل مانند تلفن همراه و به روز رسانی فانتوم ترسیم می کند.

  شاخص مجازات وب سایت


  وب سایت رسمی:
  https://feinternational.com/website-penalty-indicator/ < / p>

  Whitespark

  پیوند ساختمان، جستجوگر فنی، محتوا بهینه سازی پرداخت شده بله

  اگر شما جستجوگرهای محلی برای مشتریان هستید، باید Whitespark را در زرادخانه خود داشته باشید. شما با چند کلیک میتوانید صدها متن نقل قول NAP را پیدا کنید … و به راحتی می توانید نقل قول رقیب خود را مهندسی کنید.

  ویژگی خنک ردیابی آفلاین تبدیل می شود “چگونه شما در مورد ما می شنوید؟” به داده های آنلاین شما می توانید استفاده کنید برای دو برابر کردن آنچه که کار می کند. ادغام با Google Analytics.

  whitespark screenshot 3


  وب سایت رسمی:
  https://www.whitespark.ca/

  Woorank

  تکنولوژی SEO، بهینه سازی محتوا پرداخت شده

  ابزار تجزیه و تحلیل وب سایت Top-notch که به شما می گوید همه چیزهایی که شما باید در مورد سلامت وب سایت خود در وب سایت خود بدانید.

  صفحه نمایش woorank


  وب سایت رسمی:
  https://www.woorank.com/

  Yoast SEO Plugin

  تکنولوژی SEO، بهینه سازی محتوا Freemium بله

  Yoast # 1 SEO پلاگین وردپرس برای یک دلیل ساده است: آن کار می کند. این نیز پلاگین SEO است که ما در اینجا در Backlinko استفاده می کنیم.

  ویژگی خنک “ویرایشگر فله” به شما اجازه می دهد چندین صفحه را با یک کلیک ویرایش کنید. اگر مطالب تکراری دارید، مفید استمسائل مربوط به سایت شما.

  yoast seo plugin


  وب سایت رسمی:
  https://yoast.com/wordpress/plugins/seo/ < / p>

  Zadroweb حسابرس جستجوگر

  تکنولوژی SEO، بهینه سازی محتوا Free

  حسابرس جستجوگر رایگان که سطح بالای مرور SEO خود را از سایت شما فراهم می کند.

  zandro auditor


  وب سایت رسمی:
  https://zadroweb.com/seo-auditor/

  TOOLS RESEARCH KEYWORD

  AdWord & amp؛ ژنراتور تعریف کلمه کلیدی SEO

  تحقیقات کلید واژه Free

  اگر دنبال راهی برای کشف کلمات کلیدی جدید هستید، سعی کنید یک دسته از کلمات را با هم ترکیب کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

  (شوخی نمی کنم)

  ایجاد کلمه کلیدی permutations یک تاکتیک کلاسیک Adwords است که تعداد کمی از کاربران در SEO استفاده می کنند. و ابزار جایگزینی Dan Zambonini یکی از بهترین ابزار کلمات کلیدی کلیدواش است که من آن را امتحان کردم.

  ابزار permutation کلید واژه


  وب سایت رسمی:
  https://seo.danzambonini.com/#

  پاسخ عمومی

  تحقیقات کلید واژه Free

  پاسخ عمومی عمومی Google Autosuggest را با استفاده از یک سؤال اسکرابر ترکیب می کند.

  بنابراین اگر میخواهید نوع سوالات خود را در گوگل جستجو کنید، فقط کلمه کلیدی را در «پاسخ عمومی» پاپ کنید و یک لیست کثیف

  پاسخ عمومی 2 & nbsp؛


  وب سایت رسمی:
  https://answerthepublic.com/

  FAQface

  تحقیقات کلید واژه Free

  FAQFox یک ابزار پرسشنامه است. من دوست دارم که چگونه شما می توانید وب سایت هایی را انتخاب کنید که سوء استفاده از FAQfox. بنابراین اگر یک سایت خاص وجود داشته باشد که مخاطبان هدف شما خارج از آن (به عنوان مثال Reddit) شما می توانید ابزار را فقط برای جستجو در این سایت بپرسید.

  faqfox


  وب سایت رسمی:
  https://faqfox.com/

  FreshKey

  Keyword Research پرداخت شده

  FreshKey یکی از ابزارهای بهتر جستجوی کلمات کلیدی است که برای این لیست سعی کردم (و من سعی کردم TON از آنها). این ابزار با استفاده از Amazon، Bing، Ebay، Google Market و موارد دیگر، کلمات کلیدی ایده های کلیدی را ایجاد می کند. در حالی که اکثر ابزارها به اشتراک ماهانه نیاز دارند، FreshKey یک بار یک بار هزینه ای بسیار مناسب ۴۹ دلاری دارد.

  freshkey screenshot 2


  وب سایت رسمی:
  https://freshkey.com/

  Google Correlate

  تحقیقات کلید واژه Free

  یک ابزار تحقیقاتی کلیدی با ارزش که به طور مستقیم از Google می آید.

  Google Correlate واقعا ساده است:

  این کلمات کلیدی را نشان می دهد که تمایل دارند تا با هم جستجو شوند. به عنوان مثال، بگذارید بگوییم شما “ابزار گلوتن” را به ابزار تبدیل می کنید. Google Correlate به شما می گوید افرادی که برای “گلوتن رایگان” جستجو می کنند نیز برای “گلوتن پنیر آزاد” و “گلوتن آرد رایگان” جستجو می کنند. بسیار جالب است. google correlate


  وب سایت رسمی:
  https://www.google.com/trends/correlate

  برنامه ریز کلید واژه گوگل

  تحقیقات کلید واژه Free بله

  Planner Keyword Keyword تنها ابزار کلمه کلیدی استبه شما اطلاعات مستقیم از دهان اسب می دهد.

  ویژگی خنک: GKP به شما می گوید که احتمال دارد کسی که این کلمه کلیدی را جستجو کند چیزی را از شما خریداری کند. چطور؟ در صورتی که “رقابت” و “پیشنهاد تخمین زده شده” زیاد است، شما احتمالا کلید واژه ای دارید که به خوبی تبدیل می شود. من در این مورد وزن بیشتری نسبت به حجم جستجوی مستقیم پیدا کردم. پس از همه، چه کسی می خواهد یک دسته از کیکرهای تایر که به سایتشان می آیند؟

  screenshot google keyword planner


  وب سایت رسمی:
  https://adwords.google.com/KeywordPlanner

  تغییر موقعیت مکانی Google (SERPs)

  تحقیقات کلید واژه Free

  این ابزار کوچک دستی نشان می دهد SERPs برای یک منطقه خاص خاص (مانند بوستون) … حتی اگر شما اتفاق نمی افتد زندگی در آنجا وجود دارد. برای اندازه گیری صفحه اول برای کمپین های جستجوگرهای محلی مفید است.

  google location changer tool


  وب سایت رسمی:
  https://serps.com/tools/google-search-location/ < / a>

  GrepWords

  Keyword Research پرداخت شده

  یک ابزار جامع و با قیمت مناسب برای تحقیق در زمینه کلمات کلیدی با یک پرسشنامه عالی.

  ویژگی خنک: “واگرا” به شما نشان می دهد که چه زمانی از سال، کلمات کلیدی خاصی به وجود می آیند. برای مثال، اگر می خواهید ببینید که چه کلمات کلیدی کارت هدیه برای کریسمس کافی است، GrepWords آن را برای شما نشان می دهد. به همین ترتیب با هالووین و کلمات کلیدی مرتبط با “لباس”.کلمات کلیدی grepwords ابزار تحقیق 3


  وب سایت رسمی:
  https://grepwords.com/

  HitTail

  Keyword Research پرداخت شده

  HitTail دو چیز را به خوبی انجام می دهد:

  ۱٫ این نشان می دهد که کدام کلمات کلیدی برای شما بیشترین ترافیج را به شما می دهد (این کمک می کند تا در مورد “ارائه نشده” مشکل پیدا کند.

  ۲٫ شما پیشنهادات کلیدی را نشان می دهد. من پیشنهادات کلیدی خود را تحت تاثیر قرار دادم زیرا آنها کلیدواژه هایی را نشان دادند که ابزارهای دیگر را نمی دیدم.

  hittail screenshot 2


  وب سایت رسمی:
  https://www.hittail.com/

  کلید واژه Generator Imforsmb.com

  تحقیقات کلید واژه Free

  اگر شما SEO را برای مشتریان محلی (مانند لوله کش و برقکار) انجام می دهید، این ابزار می تواند به شما در پیدا کردن کلمات کلیدی محلی که مشتریان بالقوه آن را جستجو می کنند کمک کنند. به عنوان مثال، اگر به وسیلهی خود بگویید که مشتری شما یک لوله کش در بوستون است، آن را به شما کلمات کلیدی ۴۰ اینچی که مشتریان ممکن است در Google استفاده کنند را به شما بدهد.

  seo محلی width =


  وب سایت رسمی:
  هدفون | -generator /

  iSpionage

  تحقیقات کلید واژه Freemium

  ISpionage یک ابزار جستجوی کلمات کلیدی است که شبیه به SEMRush است. بله، برخی از ویژگی های متمرکز بر SEO را دارد. اما قطعا به سمت PPC نگاه می کند.

  ویژگی خنک “به اشتراک گذاشتن صدای” به شما می گوید که ترافیک ارگانیک بالقوه یک صفحه در گوگل، یاهو و بینگ می شود.

  spypage


  وب سایت رسمی:
  https://www.ispionage.com

  Jaaxy

  تحقیقات کلید واژه Freemium

  Jaaxy یک ابزار جستجوی آسان کلمات کلیدی است که متشکل از کلمات کلیدی مرتبط با مرتبط است. ابزار خوب

  ابزار تحقیق کلمات کلیدی جاکشی


  وب سایت رسمی:
  https://www.jaaxy.com/

  کلید ترکیبی

  تحقیقات کلید واژه Free

  بله، کلید ترکیبی برای Adwords طراحی شده است. اما این یک ابزار عالی برای پیدا کردن کلمات کلیدی است که می توانید برای جستجوگرها نیز استفاده کنید. فقط در یک دسته از کلمات کلیدی مختلف پاپ پاپ و ابزار همه آنها را با هم مخلوط کنید. سپس آنها را به GKP آپلود کنید تا حجم جستجوی خود را بررسی کنید. مفید است

  کلید ترکیبی


  وب سایت رسمی:
  https://web.forret.com/tools/adwords.asp

  کلید واژه چشم

  تحقیقات کلید واژه Freemium

  یک ابزار تحقیقاتی کلیدی منحصر به فرد که پیشنهادات کلیدی را به عنوان یک ابر کلمه نشان می دهد. کلمات کلیدی بزرگتر = حجم جستجوی بیشتر. این همچنین رنگ کلمات کلیدی بر اساس رقابت های Adwords (که نشانه خوبی از سودآوری کلمات کلیدی است).
  کلید واژه چشم 2


  وب سایت رسمی:
  https://www.keywordeye.com/

  کلیدواژه Revealer

  تحقیقات کلید واژه Freemium

  کلید واژه Revealer یک ابزار استاندارد کلمه کلیدی تحقیقاتی با ویژگی “Key Tree” است. درخت keywordage ایده های کلیدی را به عنوان یک درخت نشان می دهد. و هنگامی که روی یک شاخه درخت کلیک میکنید، مجموعه ای جدید از شاخه ها ظاهر می شود. مفید است. ابزار آشکارساز کلمات کلیدی


  وب سایت رسمی:
  https://www.keywordrevealer.com/

  کلید واژه Snatcher

  Keyword Research پرداخت شده

  احتمالا این ابزار به شما ایده های کلمات کلیدی بیشتری نسبت به هر ابزار دیگری در بازار ارائه می دهد. چرا؟ از آنجا که کلید واژه ها را از یک دسته از مکان های مختلف، مانند ای بی، آمازون و حتی یاهو پیدا می کند. در حقیقت، آخرین کلید واژه دانه ای که در آن قرار داده شد (“رژیم پائولو”) ۱۵،۰۰۰ کلمات کلیدی ایجاد کرد!

  یکی از مزایای این ابزار این است که به شما نشان نمی دهد که چند نفر از کلمات کلیدی که آنرا از بین می برند جستجو می کنند. بنابراین شما باید به صورت دستی لیست کلمات کلیدی را به GKP آپلود کنید تا اطلاعات حجم جستجو را دریافت کنید.

  کلمه کلیدی snatcher list


  وب سایت رسمی:
  https://keywordsnatcher.com/

  ابزار Domainator Keyword Tool

  Keyword Research پرداخت شده

  یک ابزار کلمات کلیدی که برنامه های پیچیده را تکمیل می کند از سایت هایی مانند گوگل، یوتیوب، آمازون، بینگ و اتی استفاده می کند.

  تابع کلمه کلیدی ابزار


  وب سایت رسمی:
  https://www.keywordtooldominator.com

  کلیدواژه

  تحقیقات کلید واژه Free بله

  یکی از ابزارهای مورد علاقه من برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی جدید. چرا؟ از آنجا که می تواند شرایطی را فراهم کند که شما با هر وسیله دیگری می توانید آن را پیدا کنید. به جای کلمات کلیدی دانه، کلمه کلیدی خراش Reddit برای رایج ترین کلمات کلیدی مردم در یک subreddit خاص استفاده کنید.

  keyworddit


  وب سایت رسمی:
  http://www.keyworddit.com/

  کلیدواژه In

  تحقیقات کلید واژه Free

  KeywordInکلمات کلیدی دانه را برای ایجاد صدها کلمه کلیدی جدید بکار می برند. شما می توانید این شرایط را به برنامه ریز کلان گوگل پاپ کنید تا ببینید آیا افراد در جستجوی آنها هستند.

  کلید واژه در


  وب سایت رسمی:
  https://keywordin.com/keyword-generator.php

  کلمات کلیدی در همه جا

  تحقیقات کلید واژه Free

  یک افزونه Chrome (همچنین برای فایرفاکس موجود است) که به صورت پویا اطلاعات تحقیقاتی کلیدی را در سایتهایی که بیشتر بازدید می کنید قرار می دهد. به عنوان مثال، کلمات کلیدی در همه جا، اطلاعات ماهانه جستجو اطلاعات CPC را در گزارش کنسول جستجوی گوگل خود وارد کنید.

  کلمات کلیدی در همه جا


  وب سایت رسمی:
  https://keywordseverywhere.com/

  KeywordSpy

  تحقیقات کلید واژه Freemium

  یک ابزار جستجوی کلید واژه مناسب و معقول. در حالی که کلید واژه «جاسوسی» کمی ترسناک است (نسخه هنوز می گوید «رتبه بندی های شما را در MSN ردیابی می کند»)، هنوز کار درستی انجام می دهد. این ابزار مانند SEMRush کار می کند: یک نام دامنه را در ابزار وارد کنید و یک لیست از کلمات کلیدی که سایت برای آن رتبه بندی می کند را نشان می دهد. با این حال، SEMRush دور و برتری ابزار برتر است.

  تصویر اسکایپ کلمه کلیدی


  وب سایت رسمی:
  https://www.keywordspy.com/

  KeywordTool.io

  تحقیقات کلید واژه Freemium

  یک ابزار تحقیقاتی کلیدی عالی که نتایج Google Autocomplete را از بین می برد.

  اگرچه Google اعلام کرد ” محدود کردن دسترسی “ به تکمیل خودکار، KeywordTool.io به نظر می رسد راهی پیدا کرده است. من فقط ابزار را امتحان کردم و چندین پیشنهاد کلیدی عالی ارائه دادم، درست مثل همیشه.

  keywordtool.io


  وب سایت رسمی:
  https://keywordtool.io/

  kwfinder.com

  کلیدی

  Freemium

  به شدت آسان برای استفاده از جایگزین برای برنامه ریز کلید واژه گوگل. فقط کلمه کلیدی را در آن وارد کنید و در عرض چند ثانیه تعداد جستجو، تخمین امتیاز و اطلاعات رقابتی صفحه اول را دریافت کنید.

  kwfinder screenshot 2


  وب سایت رسمی:
  https://kwfinder.com/

  پرونده طولانی دم

  Keyword Research پرداخت شده

  ابزار جستجوی کلید واژه بسیار آسان برای استفاده. یک کلمه کلیدی را وارد کنید و پیشنهادات بگیرید ساده و موثر

  ویژگی خنک: فقط میخواهید کلیدواژههایی را که حجم جستجوی بین ۱۵۰۰-۲۱۰۰ دارند، ببینید؟ در مورد کلمات کلیدی با قیمت تخمین زده شده حداقل ۲٫۵۰ دلار؟ ویژگی فیلترینگ Long Tail Pro باعث می شود که فقط کلمات کلیدی را که واقعا میخواهید مشاهده کنید.

  نمایش تصویر زمینه طولانی طرفدار


  وب سایت رسمی:
  https://www.longtailpro.com/

  Power Pro Pro

  Keyword Research پرداخت شده

  Power Suggest Pro یک ابزار تحقیقاتی مبتنی بر دسکتاپ است. کلمه کلیدی را وارد کنید و از ایده هایی از تعدادی از موتورهای جستجوی مختلف (مانند گوگل و ویکی پدیا) استفاده کنید. ویژگی داغ: “ایده ها” به شما لیستی از عبارات رایج را که مردم در موتورهای جستجو استفاده می کنند (مانند “بهترین X” و “نحوه رفع Y”) می دهد. برای ارائه ایده های کلیدی جدید، مفید است.

  قدرت نمایش تصویر طرفدار پرو


  وب سایت رسمی:
  https://www.powersuggestpro.com/

  SECockpit

  Keyword Research پرداخت شده بله

  SECockpit احتمالا پیشرفته ترین ابزار تحقیق کلمه کلیدی در بازار است. بله، وارد دانه می شویدکلمات کلیدی و پیشنهادات مانند هر ابزار دیگر دریافت کنید. اما SECockpit می تواند خیلی بیشتر از یک لیست از کلمات کلیدی مرتبط را لیست کند.

  این می تواند کلمات کلیدی کم رقابت را از بین ببرد. این می تواند به شما کلمات کلیدی را نشان دهد که حداقل در CPC حداقل CPC را دریافت می کنند. این حتی می تواند به شما کلمات کلیدی که نتایج یوتیوب، ای بی یا آمازون را در صفحه اول نشان می دهد را نشان دهد.

  ویژگی خنک: SECockpit “نتایج جستجو مشابه به …” از پایین نتایج جستجوی گوگل است. این اغلب می تواند کلمات کلیدی را از بین ببرد که در غیر این صورت از دست می دهید.

  secockpit screenshot 2


  وب سایت رسمی:
  https://secockpit.com/

  کلید واژه های دانه

  تحقیقات کلید واژه Free بله

  بیا با آن روبرو شویم:

  اکثر مردم کلمات کلیدی دانه را در Planner Keyword Keyword وارد می کنند که از هوا نازک می شوند. اما با استفاده از این ابزار جستجوگر رایگان، می توانید در در واقع افراد را در جعبه های جستجو ببینید.

  چطور؟ فقط یک سناریو ایجاد کنید و از مردم بپرسید که چه کسانی در آن موقعیت جستجو می کنند.

  به عنوان مثال، من یک سناریو ایجاد کردم “چگونه می توانید هتل را در پاریس جستجو کنید؟” شما می توانید نتایج را در تصویر زیر مشاهده کنید. شما حتی می توانید لیست را به عنوان یک فایل CSV صادر کنید.

  ابزار کلمات کلیدی دانه 2


  وب سایت رسمی:
  https://www.seedkeywords.com

  SEMrush

  جستجوگرهای فنی، تحقیقات کلید واژه Freemium بله

  SEMRush یکی از ابزارهای SEO است که من بدون آن نمی توانم زندگی کنم. بر خلاف بسیاری از ابزارهای جستجو در کلمات کلیدی، SEMRush با نشان دادن کلمات کلیدی رقیب شما کار می کند. بنابراین، به جای اینکه در Planner Keyword Keyword متمرکز شوید، فقط یک URL رقیب را به SEMRush پاپ بزنید و هر کلمه کلیدی که آنها رتبه بندی می کنید را می بینید. #طلای جامد

  ویژگی خنک : صفحات صفحاتی را در سایت رقیب خود نشان می دهند که ترافیک موتور جستجوی آلی را تولید می کنند. این ویژگی به شدت برای اجرای مرحله ۱ «تکنیک آسمان خراش» مفید است.

  screenshot semrush


  وب سایت رسمی:
  https://www.semrush.com/

  SEO Bابزار جستجوگرها رایگان OOK

  جستجوگرهای فنی، تحقیقات کلید واژه، محتوا بهینه سازی Free

  کتاب SEO دارای مجموعه ای از ابزارهای مفید نرم افزار SEO است که در تکنولوژی SEO و تحقیقات کلید واژه تمرکز می کنند.

  من به ویژه “گزینه پیشنهاد کلمه” خودم را دوست دارم. فوق العاده آسان برای استفاده و به شما تمام اطلاعات شما به سرعت نیاز دارید (مانند حجم جستجو ماهانه، پیشنهاد پیشنهاد و غیره).

  ابزار کلمه کلیدی seobook


  وب سایت رسمی:
  https://tools.seobook.com/

  serpIQ

  Keyword Research پرداخت شده

  یک ابزار جستجوی کلید واژه مناسب و معقول. همچنین، متوجه شدم که کلمات کلیدی serpIQ منحرف شده، کلمات کلیدی قدیمی نیستند که در بسیاری از ابزارهای کلیدی دیگر تحقیقاتی دیده می شود.

  ویژگی خنک “تحلیلگر مسابقه” اندازه گیری می کند که چگونه یک کلمه کلیدی رقابتی برای رتبه بندی (امتیاز بین ۱-۱۰۰) باشد.

  serpiq screenshot 2


  وب سایت رسمی:
  https://serpiq.com/

  SERPStat

  تحقیقات کلید واژه Freemium

  این ابزار فقط یک تعمیرات اساسی داشت. SerpStat یک ابزار عالی کلمه کلیدی است. این ایده های کلیدی را مانند قبل ایجاد می کند. اما این نسخه به روز شده در حال حاضر اطلاعات مفید مانند حجم جستجو، رقابت و بیشتر فراهم می کند.

  ویژگی خنک “سوالات جستجو” سوالاتی را به شما ارائه می دهد که مردم در سراسر موضوع خود به آن علاقه دارند. خیلی باحال

  Serpstat


  وب سایت رسمی:
  https://serpstat.com/

  SimilarWeb

  تحقیقات کلید واژه Freemium

  SimilarWeb به شما یک چشم پرنده از رقم ترافیک رقیب شما، کلمات کلیدی ارگانیک، معیارهای تعامل و موارد دیگر را می دهد.

  ویژگی خنک “سایت های مشابه” وب سایت هایی را نشان می دهد که نزدیک به شما یا رقیب شما هستند. برای پیدا کردن فرصت های جدید تبلیغاتی مفید است.

  similarweb screenshot


  وب سایت رسمی:
  https://www.similarweb.com/

  درخواست شما

  تحقیقات کلید واژه Free

  Soolve ابزار رایگان است که پیشنهادات تکمیل شده را از چندین منبع مختلف مانند گوگل، یوتیوب، آمازون و ویکی پدیا تهیه می کند.

  screenshot sololve


  وب سایت رسمی:
  https://www.soovle.com/

  SpyFu

  Keyword Research Freemium بله

  من SpyFu را در بیش از ۳ سال استفاده نکردم. و من خوشحال شدم که متوجه شدم که ابزار PPC کلاسیک با یک تن از ویژگی های متمرکز بر جستجوگرهای جدید ارتقا یافته است. در حقیقت آنها ویژگی رقابتی کلمه کلیدی یکی از بهترینهای من بودند.

  ویژگی خنک: “کلید واژه Kombat” کلمات کلیدی را که برخی از رتبه های رقیب شما را نشان می دهد، کشف کنید. اگر این سایت ها مجوز مشابهی برای شما داشته باشند، این به این معنی است که شما می توانید همه آنها را با برخی از محتوای شگفت انگیز و ساخت لینک ایجاد کنید.

  و بله، این نام به من یادآور Mortal Kombat نیز می باشد

  spyfu screenshot 2


  وب سایت رسمی:
  https://www.spyfu.com/

  StoryBase

  تحقیقات کلید واژه Freemium

  StoryBase یک موتور جستجوی پیشرفته کلمات کلیدی است. فقط یک کلمه کلیدی را وارد کنید و صدها سوال و عبارتی را که مردم برای توصیف آن موضوع به صورت آنلاین استفاده می کنند، دریافت کنید. سرد.


  وب سایت رسمی:
  https://www.storybase.com/

  کلید جستجوگر پیشنهادی

  تحقیقات کلید واژه Free

  یک ابزار شگفت انگیز رایگان کلمه کلیدی رایگان. من ۱۰۰٪ مطمئن نیستم که چگونه کار می کند، اما آن را خاموش quiچند کلمه کلیدی منحصر به فرد زمانی که آن را آزمایش کردم.

  اطمینان حاصل کنید که “سطح ۳” را بررسی کنید تا بتوانید به بزرگترین لیست کلمات کلیدی دسترسی پیدا کنید.

  پیشنهاد جستجوی کلمات کلیدی


  وب سایت رسمی:
  https://tools.seochat.com/tools/related-keywords -tool /

  TermExplorer

  Keyword Research پرداخت شده

  TermExplorer شما را با هزاران ایده ای از کلمات کلیدی و اطلاعات کامل رقابت آلی فراهم می کند. ابزار جامد.

  اصطلاح explorer screenshot


  وب سایت رسمی:
  https://termexplorer.com/

  UberSuggest

  تحقیقات کلید واژه Free

  این اولین ابزار بود که دادههای Google Autocomplete را خراب کرد. و این کار هنوز هم انجام می شود.

  ubersuggest


  وب سایت رسمی:
  https://ubersuggest.org/

  Webtexttool

  تحقیقات کلید واژه، بهینه سازی محتوا Freemium

  Webtexttool یک ابزار تحقیقاتی کلیدی و ابزار بهینه سازی محتوا است. ویژگی خنک “به طور کلی” به شما اجازه می دهد تا بدانید که کلید واژه ها بهترین نسبت جستجو و رقابت را دارند.

  webtexttool


  وب سایت رسمی:
  https://www.webtexttool.com/

  ابزار کلمات کلیدی رایگان Wordstream

  تحقیقات کلید واژه Free بله

  اگرچه ابزار کلمات کلیدی Wordstream برای Adwords ساخته شده است، مجموعه ابزارهای رایگان آنها برای uncoverin مفید استکلمات کلیدی برای کمپین های SEO شما.

  ویژگی خنک: “کلید واژه یاب یاهو” یک دسته کلیدی را با هم جابجا می کند. وقتی این ویژگی را آزمایش کردید متوجه شدم چند کلید واژه وجود دارد که در هیچ یک از ابزارهای تحقیقاتی کلیدی دیگری که من سعی کردم نبود.

  ابزار تحقیق کلمات کلیدی wordstream


  وب سایت رسمی:
  https://www.wordstream.com/free-keyword-tools

  WordTracker

  Keyword Research پرداخت شده

  WordTracker دارای شاخص داخلی خود کلمات کلیدی است. چرا این مهم است؟ خوب این بدان معنی است که شما می توانید با کلمات کلیدی دلخواه خود که GKP به سادگی شما را نشان نمی دهد. WordTracker همچنین اطلاعات رقابتی اول صفحه صفحه را فراهم می کند.

  ویژگی خنک: “جستجو برای این کلیدواژه” کشف تغییرات طولانی مدت یک کلمه کلیدی خاص است. تا زمانی که کلمات کلیدی دلخواه طولانی را که میخواهید پیدا کنید، تکرار کنید.

  wordtracker


  وب سایت رسمی:
  https://www.wordtracker.com/

  Wordtracker Scout

  تحقیقات کلید واژه Free

  Scout Wordtracker یک افزونه بسیار جالب (رایگان) Chrome است که کلمات کلیدی را در یک محتوا پیدا می کند. شما فقط باید به مقاله بروید، روی دکمه W کلیک کنید و این ابزار صفحه ای را برای ایده های کلیدی اسکن می کند.

  wordtracker scout


  وب سایت رسمی:
  https://www.wordtracker.com/scout

  YTCockpit

  تحقیقات کلید واژه، بهینه سازی محتوا پرداخت شده بله

  YTCockpit پیشرفته ترین ابزار جستجوی کلمات کلیدی یوتیوب در بازار (توسط یک مایل) است. این نرم افزار به شما نشان می دهد که طول ویدیو، نمایش ها، نظرات، نظرات و مشترکین فیلم ها که در صفحه اول یوتیوب رتبه بندی می کنند را نشان می دهد.

  YTکابین خلبان


  وب سایت رسمی:
  https://ytcockpit.com/

  ابزارهای بازنگری رتبه بندی

  رتبه بندی پیشرفته وب

  ردیابی رتبه پرداخت شده

  ردیابی رتبه و کلید واژه ابزار تحقیق ترکیبی. AWR برخی از ویژگی های ابزار مانند SEMRush و آزمایشگاه های اداری را می گیرد و آنها را زیر یک سقف قرار می دهد. همچنین یک ابزار حسابرسی جامع سایت را ایجاد می کند.

  گزارش رتبه بندی وب پیشرفته


  وب سایت رسمی:
  https://www.advancedwebranking.com/

  تجزیه و تحلیل آژانس

  تکنولوژی SEO، بهینه سازی محتوا پرداخت شده بله

  یک گزارش گزارش ضربه زدن به لب به لب برای آژانس های بازاریابی دیجیتال طراحی شده است. به مشتریان شما کمک می کند تا به سرعت درک آنچه را که با SEO و رسانه های اجتماعی انجام می شود. ادغام با Google Analytics، یوتیوب، توییتر و بیشتر.

  agency analytics


  وب سایت رسمی:
  https://agencyanalytics.com/

  AMZ Tracker

  ردیابی رتبه، بهینه سازی محتوا پرداخت شده بله

  اگر شما محصولات را در آمازون فروختید، AMZ Tracker ابزار ضروری است. رتبه بندی های خود را در Amazon.com و وب سایت های آمازون بین المللی (مانند Amazon.de) دنبال کنید.

  ویژگی خنک : «بر روی صفحه تحلیلگر» صفحه محصول آمازون شما را برای معیارهای جستجوگر معروف آمازون مانند بررسیهای مثبت و تصاویر با کیفیت بالا ارزیابی میکند.

  amztracker screenshot


  وب سایت رسمی:
  https://www.amztracker.com/

  آزمایشگاه های مجاز

  ردیابی رتبه پرداخت شده بله

  یک ابزار ردیابی رتبه بندی قابل اعتماد و آسان برای استفاده. ارزان ترین طرح ۲۵۰ کلید واژه را جستجو می کند که برای اکثر شرکت ها بیش از اندازه کافی است. و برای کسانی از شما که محلی جستجوگرها هستند، آزمایشگاه های اداری نتایج Google+ Local را نیز ردیابی می کند.

  مجوز آزمایشگاه عکس


  وب سایت رسمی:
  https://authoritylabs.com/

  GeoRanker

  Freemium

  GeoRanker ابزار جستجو پیشرفته محلی جستجوگرها (Google Maps) است. همانطور که می دانید، اگر شما کلمات کلیدی محلی را دنبال کنید (مانند “بوستون tacos”)، شما نمی توانید از ابزارهای ردیابی رتبه بیشتر استفاده کنید. شما باید ببینید که مردم در بوستون چه خبرند خوب GeoRanker دقیقا همین کار را می کند. کلمات کلیدی و مکان های خود را انتخاب کنید و گزارش دریافت کنید که نتایج محلی محلی Google و محلی Google شما را نشان می دهد.

  georanker report screenshot


  وب سایت رسمی:
  https://www.georanker.com/

  کارشناسی ارشد Microsite

  Freemium

  Microsite Masters یک ابزار ردیابی رتبه محکم است.

  ویژگی خنک “رتبه بندی” کلمات کلیدی را نشان می دهد که بیشتر جنبش (مثبت و منفی) را نشان می دهد. عالی برای zeroing در صفحات است که ممکن است نیاز به توجه.

  micrositemasters screenshot


  وب سایت رسمی:
  http://www.micrositemasters.com/

  رکورد Pro Rank

  Freemium

  نرم افزار رتبه بندی ردیاب یک ابزار ردیابی رتبه بندی با یک رابط کاربری عالی است. اگر شما دنبال صدها (یا هزاران) کلمه کلیدی هستید، می توانید کلمات کلیدی را به دسته بندی گروه بندی کنید تا چیزها مرتب شوند.
  ردیاب رتبه بندی حرفه ای


  وب سایت رسمی:
  https://proranktracker.com/

  رتبه رنجر

  ردیابی رتبه پرداخت شده

  رتبه رنجر یک ردیاب رتبه بندی قابل اعتماد است که همراه با تعداد انگشت شماری از ویژگی های اضافی مانند ممیزی در صفحه، تحقیقات کلید واژه و تجزیه و تحلیل رقیب همراه است. ابزار خوب

  رتبه رنجر عکس


  وب سایت رسمی:
  https://www.rankranger.com/

  IQ رقیب

  ردیابی رتبه، بهینه سازی محتوا پرداخت شده

  IQ رقیب شما رسانه های اجتماعی و جستجوگرها را در برابر رقبای خود قرار می دهد. این رقیب اصلی شما گرفتن بیشتر توییتر از شما است؟ آیا آنها برای یک کلمه کلیدی جدید رتبه بندی می کنند؟ این ابزار عالی به شما این امکان را می دهد. با این یکی خیلی سرگرم کننده بود.

  rivaliq dashboard


  وب سایت رسمی:
  https://www.rivaliq.com/

  جستجوی Latte

  جستجوگرهای فنی، ردیابی رتبه Free

  آیا میخواهید نتایج جستجو را برای Google.co.uk، Google.de یا هر یک از ۱۵۰+ بینالمللی Google مشاهده کنید؟ بیشتر از Search Latte نگاه نکنید. فقط کلمه کلیدی خود را وارد کنید، نسخه بین المللی گوگل را انتخاب کنید، و شما نتایج جستجوی کشور را مشاهده خواهید کرد. هیچ پروکسی یا VPN مورد نیاز نیست. search latte


  وب سایت رسمی:
  https://searchlatte.com/

  SEO Rank Monitor

  ردیابی رتبه پرداخت شده

  SEO Rank Monitor کلمات کلیدی خود را در برابر رقبای خود دنبال می کند. همچنین بررسی رتبه یوتیوب را انجام می دهد.

  seo rank monitor


  وب سایت رسمی:
  https://www.seorankmonitor.com/

  SERanking

  ردیابی رتبه پرداخت شده

  SERanking یک ابزار ردیابی رتبه بندی کیفیت است که همراه با برخی از ویژگی های پاداش مانند پیشنهادات کلیدی و حسابرسی سایت همراه است.

  seranking screenshot


  وب سایت رسمی:
  https://seranking.com/

  Serpfox

  Freemium

  SERPFox یک ابزار ردیابی رتبه بدون سر و صدا است که فقط کار می کند. ارزش بسیار خوبی است.

  serpfox screenshot


  وب سایت رسمی:
  https://serpfox.com/

  SERPs.com

  تحقیقات کلیدی، ردیابی رتبه پرداخت شده

  SERPS.com یک محصول ردیابی رتبه بندی در سطح سازمانی با ابزار تحقیقاتی کلید واژه است.

  ویژگی خنک “تست ها” به شما اجازه می دهد تا آزمایش کنید که چگونه تغییرات صفحه SEO تغییرات شما را تحت تاثیر قرار می دهد. به عنوان مثال، شما می توانید برچسب عنوان خود را تغییر دهید، یک هفته صبر کنید، و SERPs.com به شما خواهد گفت اگر این تغییر تاثیر داشته باشد.
  serps.com screenshot


  وب سایت رسمی:
  https://serps.com/tools/keywords

  SERPWoo

  ردیابی رتبه Freemium

  است

  یک ابزار ردیابی رتبه بسیار در عمق. ویژگی خنک: “نوسان” به شما می گوید که یک SERP داده شده پایدار است … و یا تمایل دارد به اطراف زدن.

  serpwoo


  وب سایت رسمی:
  https://www.serpwoo.com/

  Sistrix

  تحقیقات کلیدی، ردیابی رتبه، Backlink تجزیه و تحلیل پرداخت شده

  Sistrix یک پلت فرم SEO سازمانی است که رتبه بندی سایت شما، سیگنال های اجتماعی، لینک ها، توزیع متن لنگر و موارد دیگر را نشان می دهد. بر خلاف بسیاری از ابزارهای جستجوگر با یک میلیون امکانات، Sistrix بسیار آسان است که مادرم بتواند از آن استفاده کند.

  ویژگی خنک: “فرصت های کلیدی” یک لیست از کلمات کلیدی را که رقبای شما رتبه بندی می کنند، نشان می دهد … اما شما نمی توانید آن را بیابید.

  سیستم عامل seo پلاتفرم تصویر 2


  وب سایت رسمی:
  https://www.sistrix.com/

  WebCEO

  تکنولوژی SEO، کلید واژه تحقیق، رتبه ردیابی پرداخت شده بله

  WebCEO یک پلت فرم جستجوگر جهانی است که به شما امکان می دهد به یک دسته از ابزارهای کیفیت برای افزایش جستجوگرها، از تحقیقات کلیدی به تکنسین های SEO به رتبه بندی ردیابی و حتی بهینه سازی تلفن همراه دسترسی داشته باشید.

  ویژگی خنک “DIY SEO Guide” به SEO مبتدیان مراحل صریح را برای بهبود SEO خود سایت خود می دهد.

  webCEO & nbsp؛


  وب سایت رسمی:
  https://www.webceo.com/

  Wincher

  Freemium

  اگر شما در بودجه تنگ هستید، Wincher یک ابزار ردیابی رتبه است که باید به زرادخانه خود اضافه کنید. نسخه رایگان بسیار خوب است با به روز رسانی هفتگی و ۷ کلمات کلیدی ردیابی. اما هنگامی که شما به برنامه پرداخت ۸ دلار / ماهانه ارتقا می دهید، بسیاری از ویژگی های مشابه پسران بزرگ (مانند هشدارهای ایمیل) برای سکه های دلاری را می گیرید.

  رتبه wincher ابزار ردیابی2


  وب سایت رسمی:
  https://www.wincher.com/

  WordTail

  ردیابی رتبه پرداخت شده

  Wordtail یک ابزار ردیابی رتبه خوب است که دارای ویژگی هایی است که از نرم افزار ردیابی رتبه بندی اختصاص یافته (مانند دسته بندی کلمات کلیدی، گزارش های عمیق و ردیابی رقیب) انتظار می رود.

  wordtail screenshot


  وب سایت رسمی:
  https://wordtail.com/

  TOOLS OPTIMIZATION CONTENT

  Bloomberry

  تحقیقات کلید واژه، بهینه سازی محتوا Free بله

  SEO copywriting = پیدا کردن کلمات کلیدی که مشتریان شما از اینترنت استفاده می کنند … و با استفاده از این شرایط در محتوای شما. بلومبری باعث می شود این روند نسیم مطلق باشد. این ابزار ساده و قدرتمند اما قدرتمند آمازون، انجمن ها و Reddit را برای پیدا کردن سوالاتی که مردم در مورد موضوع سایت شما می پرسند پیدا می کنند.

  bloomberry


  وب سایت رسمی:
  https://bloomberry.com/

  BuzzSumo

  تحقیقات کلید واژه، بهینه سازی محتوا Freemium بله

  BuzzSumo از “بچه جدید در بلوک” به “باید ابزار” در چشم یک چشم بود.

  و این تعجبی نیست. BuzzSumo باعث می شود محتوای برنده را پیدا کنید (مثلا اگر میخواهید تکنیک آسمانخراش را اجرا کنید) پیاده روی در پارک.

  ویژگی خنک : «نمایندگان مجاز» به شما نشان می دهد که یک تکه محتوا در توییتر به اشتراک گذاشته شده است که شمش طلای جامد را در بر می گیرد. “BuzzSumo Alerts” به شما می گوید که هر کلمه کلیدی یا عبارت (مانند نام تجاری رقیب) در سراسر وب ذکر شده است.

  تصویر ابزار buzzsumo tool


  وب سایت رسمی:
  <هدف = "_ خالی" href = "https://buzzsumo.com/" rel = "noopener "> https://buzzsumo.com/

  آیا می توانم رتبه بندی کنم

  تحقیقات کلید واژه، بهینه سازی محتوا Freemium

  این ابزار پاسخی به سوال ما در هنگام ارزیابی کلمه کلیدی: “آیا می توانم رتبه بندی کنم؟” CanIRank.com تجزیه و تحلیل خوبی از نحوه مقایسه صفحه خود با رقابت اول صفحه (القاء اختیارات دامنه، مجوز صفحه و معیارهای جستجو در صفحه) را فراهم می کند.

  canirank screenshot


  وب سایت رسمی:
  https://www.canirank.com/

  EpicBeat

  پرداخت شده

  EpicBeat محتوای موفقیت آمیز در صنعت شما را تجزیه و تحلیل می کند و به شما می گوید که به چه چیزی تمایل دارد. به عنوان مثال، نرم افزار به من گفت که محتوای محبوب در سراسر موضوع “ساخت لینک” به نظر می رسد بر اساس ویدئو یا infographic است. و پست های لیست نیز تمایل به انجام خوب است. خیلی باحال.

  epic beats


  وب سایت رسمی:
  https://epicenter.epictions.com/epicbeat/explore/ < / p>

  Impactana

  پیوند ساختمان، تحقیقات کلید واژه پرداخت شده

  Impactana مانند استفاده از یک نسخه از BuzzSumo است. این هنوز در بتا است و چندین اشکال وجود دارد. ویژگی خنک “وزوز در برابر ضربه”: Buzz به شما نشان می دهد که محتوای داغ در کوتاه مدت -term (بر اساس علاقه، سهام و غیره). ضربه به شما می گوید اگر یک قطعه محتوا در طولانی مدت انجام شده باشد (بر اساس لینک ها، نظرات و غیره).

  impactana


  وب سایت رسمی:
  https://www.impactana.com/

  Keys4Up

  بهینه سازی محتوا Free بله

  همانطور که می دانید، اضافه کردن کلمات کلیدی LSI به محتوای شما می تواند رتبه های خود را افزایش دهد. سوال این است: چگونه می دانید که چه کلمات کلیدی LSI برای اضافه کردن؟ خوب این ابزار رایگان این کار را برای شما انجام می دهد. و بر خلاف بسیاری از «پیشنهادات کلمات کلیدی» که به شما تغییراتی را در کلیدی که شما در آن قرار داده اید، Keys4Up در واقع این معنای پشت کلمه را درک می کند. به عنوان مثال، به تصویر زیر نگاه کنید تا کلمات مربوط به ابزار موجود در اطراف کلمه کلیدی “paleo diet” را ببینید.

  key4up lsi keyword tool


  وب سایت رسمی:
  https://www.keys4up.com/

  LSIGraph

  بهینه سازی محتوا Free

  LSI Graph LSI (نشانه شناسی معنایی معکوس) دستی است. یک کلمه کلیدی را وارد کنید و یک لیست از شرایطی را که می توانید در محتویات خود قرار دهید، دریافت کنید.

  ابزار گرافیکی lsi


  وب سایت رسمی:
  https://lsigraph.com/

  MarketMuse

  بهینه سازی محتوا پرداخت شده

  MarketMuse ابزار پیشرفته تجزیه و تحلیل محتوا است (شبیه به Scribe توسط Copyblogger). بازار Muse محتوای شما را اسکن می کند و آن را با محتوای مشابه در وب مقایسه می کند. اگر متوجه شود که افراد دیگر به یک کلمه کلیدی اشاره می کنند که شما آن را انجام نمی دهید، به شما در مورد این “شکاف محتوا” می گوید.

  به عنوان مثال، اجازه دهید شما یک قطعه از محتوای در مورد دستور العمل دسر کم کربوهیدرات داشته باشد. اگر MarketMuse متوجه شود که رقبای شما از اصطلاحات “Stevia” و “Agave Nector” استفاده می کنند، اما شما آن را ندارید، پیشنهاد می شود که این شرایط را در محتویات خود قرار دهید. در تجربه من از جمله کلمات کلیدی LSI مانند این می تواند تفاوت قابل توجهی در رتبه بندی شما.

  ابزار marketmuse screenshot 2


  وب سایت رسمی:
  https://www.marketmuse.com/products

  nTopic

  بهینه سازی محتوا Freemium

  nTopic ابزار مربوط به محتوا است. به عبارت دیگر، محتوای شما را اسکن می کند و به شما پیشنهاد می دهد که پست خود را بیشتر دوستانه برای SEO سازید. همراه با پلاگین وردپرس مفید است که به سرعت تجزیه و تحلیل و به روز رسانی مطالب خود را برای افزایش صفحه جستجو در آن صفحه.

  وردپرس ntopic پلاگین تصویر 2


  وب سایت رسمی:
  https://www.ntopic.org/

  onpage.org

  SEO جستجوگرها، بهینه سازی محتوا Freemium

  یک ابزار جستجوی پیشرفته و حرفه ای با تکنولوژی آلمانی ساخته شده است.

  ویژگی خنک: ویژگی مورد علاقه من onpage.org تجزیه و تحلیل TD * IDF آن است. TD * IDF کلمات کلیدی را تعیین می کند که صفحات رتبه بندی برای کلمات کلیدی مورد نظر شما برای استفاده هستند. این اصطلاحات کلمات کلیدی LSI عالی هستند که می توانید به محتوای خود بپردازید تا SEO شما را در صفحه افزایش دهید.

  onpage org tfidf analysis


  وب سایت رسمی:
  https://en.onpage.org/

  Positionly

  جستجوگرهای فنی، ردیابی رتبه، محتوا بهینه سازی پرداخت شده

  ابزار رتبه بندی ردیابی است که همچنین تجزیه و تحلیل صفحه جستجو به صفحه را انجام می دهد.

  positionly


  وب سایت رسمی:
  https://positionly.com/

  QuickSprout Website Analyzer

  تکنولوژی SEO، بهینه سازی محتوا Free بله

  ابزار QuickSprout یک ابزار تجزیه و تحلیل بسیار مفید وب سایت است.

  فقط گوگل آنالیتیک را با ابزار خود متصل کنید و آن را به سئو سایت خود، دیدگاه اجتماعی، اشتراک اجتماعی، سرعت بارگذاری صفحه وب و موارد دیگر را تجزیه و تحلیل خواهد کرد. همچنین توصیه های عملی و گزارش های قابل دانلود را ارائه می دهد.

  quicksprout seo tool 2


  وب سایت رسمی:
  https://www.quicksprout.com/

  Schema App

  تکنولوژی SEO، بهینه سازی محتوا پرداخت شده

  بیایید با آن مواجه شویم: اضافه کردن نشانه Schema به سایت شما می تواند دردسر ساز در لبۀ لب باشد. این ابزار به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که Schema شما به درستی از Get-Go تنظیم شده است.

  ابزار ویرایشگر طرح


  وب سایت رسمی:
  https://www.schemaapp.com/

  چکیده توسط Copyblogger

  تحقیقات کلید واژه، بهینه سازی محتوا پرداخت شده

  Scribe شکاف بین مدرسه قدیمی در صفحه جستجوگرها و بازاریابی محتوای مدرسه جدید را می شکند. این ابزار محتوای شما را بر اساس نحوه دوستانه آن برای افراد و Google نشان می دهد. من همچنین حقیقت را می بینم که می توانید تحقیق کلید واژه را از طریق ویرایشگر وردپرس انجام دهید.

  پلاگین بازاریابی محتوا


  وب سایت رسمی:
  https://scribecontent.com/

  SEO Mofo

  بهینه سازی محتوا Free

  این ابزار رایگان به شما یک پیش نمایش دزدکی حرکت کردن از آنچه صفحه شما در نتایج جستجوی گوگل خواهد شد.

  snippet optimizer


  وب سایت رسمی:
  https://www.seomofo.com/snippet-optimizer.html

  SEO Plugin توسط Squirrly

  تحقیقات کلید واژه، بهینه سازی محتوا Freemium

  همیشه یک پست بنویسید و تعجب کنید: “آیا این پست به اندازه کافی دوستانه SEO است؟” سپس باید Squirrly یک ضربه بزنید. این پلاگین وردپرس است که به طور خودکار محتوای شما را برای جستجوگرها و خوانایی افراد تجزیه و تحلیل می کند.

  ویژگی خنک Squirrly همراه با یک ابزار تحقیقاتی کلیدی خوب که در ویرایشگر وردپرس کار می کند قرار می گیرد. علاوه بر معیارهای معمول (مانند حجم جستجو)، آن را نیز نشان می دهد که اگر این کلمه کلیدی موضوع داغ تبدیل آنلاین است. ابزار همچنین ثبات حجم جستجوی جستجوی کلیدواژه را در طول زمان نشان می دهد.

  squirrly seo plugin


  وب سایت رسمی:
  https://howto.squirrly.co/wordpress-seo -plugin-by-squirrly /

  SEOptimer

  تکنولوژی SEO، بهینه سازی محتوا Free

  اگر شما می خواهید یک صفحه نمایش سریع و کثیف در جستجوگر محتوای صفحه خود داشته باشید، به SEOptimer امتحان کنید.

  این ابزار رایگان به سرعت صفحه شما را تجزیه و تحلیل می کند و به شما امکان می دهد تا در صورت وجود وجود داشته باشدهر گونه مسائل (مانند خلاص شدن از متن متن و لینک های شکسته) که ممکن است شما را از صفحه ۱ برگرداند.

  seoptimer


  وب سایت رسمی:
  https://www.seoptimer.com/

  Slerpee

  بهینه سازی محتوا Free بله

  Slerpee به شما یک پیش نمایش از اینکه سایت شما در نتایج جستجوی Google ظاهر می شود، ارائه می دهد. به این ترتیب شما می توانید ببینید که چگونه عنوان ها و تگ های توصیف شما به جستجوگرهای Google نگاه می کنند (این برای افزایش CTR شما مفید است).

  slerpee


  وب سایت رسمی:
  https://slerpee.com/

  یکپارچه سازی SEO

  جستجوگرهای فنی، تحقیقات کلید واژه، محتوا بهینه سازی پرداخت شده

  یک ابزار حسابرسی ارزشمند که همچنین تحقیقات کلیدی و در صفحه جستجو / محتوای تجزیه و تحلیل را انجام می دهد.

  solo seo screenshot


  وب سایت رسمی:
  https://www.soloseo.com/

  راهنمای نشانگر ساختار داده

  تکنولوژی SEO، بهینه سازی محتوا Free بله

  بیایید با آن مواجه شویم: نشانه گذاری داده های ساختاری به صورت صحیح آسان نیست. پس چرا ابزار گوگل را دستکاری نکنید؟ ابزار رایگان گوگل به شما کمک می کند تا سریعا و بدون هیچ زحمتی، نشانه گذاری طرحواره درست کنید.

  helper data structured


  وب سایت رسمی:
  https://www.google.com/webmasters/markup -helper / u / 0 /

  ابزار متن

  بهینه سازی محتوا پرداخت شده

  ابزارهای متن یک ابزار کلیدی پیشرفته LSI است. این نتایج ۱۰ نتیجه را برای یک کلمه کلیدی اسکن می کند و به شما نشان می دهد که کدام شرایط استفاده از آنها را دارد. اگر این اصطلاحات مشابه را به محتوای خود بپاشید، می تواند مانع پیشرفت شما شودرعایت اصول در گوگل. شما همچنین می توانید مطالب خود را به ۱۰ صفحه برتر برای پیدا کردن کلمات کلیدی LSI که ممکن است محتوای شما از دست رفته باشد، مقایسه کنید.

  ابزارهای متنی تصویر & nbsp؛


  وب سایت رسمی:
  https://www.text-tools.net/

  TrendSpottr

  تحقیقات کلید واژه، بهینه سازی محتوا پرداخت شده

  TrendSpottr به شما نشان می دهد که محتوای مورد نظر در توییتر. بنابراین اگر میخواهید برخی از خبرنگاریها را انجام دهید یا دستها را داغ کنید، این ابزار میتواند به شما کمک کند.

  trendspottr2


  وب سایت رسمی:
  https://trendspottr.com/welcome

  Upcity

  جستجوگرهای فنی، تحقیقات کلید واژه، محتوا بهینه سازی، تجزیه و تحلیل Backlink پرداخت شده بله

  Upcity یک بخشی ابزار SEO و یک بخش بازاریابی آنلاین است.

  این به این معنی است که به جای اینکه یک لیست از نمودارهای فانتزی و پیام های خطا را دریافت کند، این ابزار به شما می گوید که چگونه مسیر درست را پیدا کنید. این مناسب برای صاحبان کسب و کار کوچک است که انجام DIY SEO.

  ویژگی خنک برنامه درسی شما از طریق مراحل پایه ای که شما نیاز دارید یک وبسایت دوستانه برای جستجوگرها در سال ۲۰۱۵ داشته باشید، با شرکتهای محلی و افرادی که به بازاریابی دیجیتال نیازمند هستند، مراجعه کنید. برای تکمیل وظایف مهم (مانند ایجاد یک صفحه فیس بوک یا ایجاد یک تقویم تحریریه)، چک لیست ها و نکات سبک بازی های ویدئویی را دریافت می کنید.

  upcity screenshot 2


  وب سایت رسمی:
  https://upcity.com/

  YoRocket

  پرداخت شده بله

  YoRocket تگ عنوان و توضیحات شما را بهبود می بخشد تا CTR ارگانی شما را افزایش دهد. من در اصل YoRocket را برای استفاده داخلی در Backlinko توسعه دادم. و این کار به خوبی انجام شد، من تصمیم گرفتم آن را به عموم آزاد کنم.

  ویژگی خنک “عنوان تست تست” اجازه می دهد تا دو علامت را در برابر یکدیگر آزمایش کنید … و از آن چیزی که به شما ترافیک بیشتر را به ارمغان می آورد استفاده کنید.test yorocket


  وب سایت رسمی:
  https://yorocket.com/

  Ahrefs

  پیوند ساختمان، تحقیقات کلید واژه، Backlink تجزیه و تحلیل پرداخت شده بله

  بهترین ابزار تجزیه و تحلیل لینک در بازار … توسط یک مایل.

  آهرف شاخص عظیم (بیش از یک تریلیون لینک) است که حداقل یکبار در روز به روز می شود. این نیز سوپر دوپره به سادگی برای استفاده است. از آنجا که رابط کاربر و شاخص عالی آن است، Ahrefs یکی از ابزارهای SEO است که هر روز استفاده می کنم.

  ahrefs screeenshot


  وب سایت رسمی:
  https://ahrefs.com/

  cognitiveSEO

  ردیابی رتبه، تجزیه و تحلیل Backlink پرداخت شده

  یک مجموعه ابزار SEO که بر تجزیه و تحلیل لینک متمرکز است. همچنین ویژگی “تشخیص پیوند غیر طبیعی” مفید است که شناسایی لینک های خطرناک است که ممکن است باعث مجازات (و یا می تواند مجازات در جاده ها). ابزار جامع. شناختی SEO تصویر


  وب سایت رسمی:
  https://cognitiveseo.com/

  Kerboo

  ردیابی رتبه، بهینه سازی محتوا، Backlink تجزیه و تحلیل پرداخت شده

  Kerboo مجموعه ابزار جستجوگرها برای طرفداران بازاریابی موتورهای جستجو است. ویژگی خنک “LinkRisk” نمایه پیوند شما را تجزیه و تحلیل می کند و لینک های اسپم / خطرناک را شناسایی می کند.

  screenshot kerboo


  وب سایت رسمی:
  https://kerboo.com/apps/

  لینک ابزار پژوهش

  پیوند ساختمان، تجزیه و تحلیل Backlink پرداخت شده

  یک ابزار تجزیه و تحلیل جامع لینک با برخی از ویژگی های ساخت لینک ساخته شده در آن (مانند جستجوی پیوند و گسترش).

  اما ویژگی های خنک LRT ابزار «پیوند Detox» آن است. این ابزار به طور خودکار لینک های شما را اسکن می کند و به شما نشان می دهد که کدام یک از لینک ها شما را در معرض خطر مجازات گوگل قرار می دهد (یا لینک هایی که قبلا مجازات شده اند). به عبارت دیگر، آن را می سازد شناسایی لینک های اسپم فوق العاده آسان است. هنگامی که یک آزمایش پیوند Detox را اجرا کردم تقریبا ۱۰۰٪ دقیق بود که بین پیوندهای خوب و بد منحرف شد.

  لینک تحقیق tools link detox


  وب سایت رسمی:
  https://www.linkresearchtools.com/

  جستجوگر Majestic

  تجزیه و تحلیل پشتیبان گیری Freemium

  Majestic یک شاخص بزرگ، به روز شده یکی از ابزارهای تجزیه و تحلیل بالا لینک در بازار است. این ابزار همچنین دارای معیارهای خاصی از قبیل “TrustFlow” و “CitationFLow” است که به شما می گوید که آیا سایت شما می خواهید یک پیوند را دریافت کنید یا نه، معتبر یا هرزنامه باشد.

  ویژگی Cool: “Clique Hunter” سایت هایی را نشان می دهد که تمایل به پیروی از رقبای خود دارند (اما نه شما). فقط در چند سایت پاپ آپ می کنید و Majestic به شما نشان می دهد که کلک های مختلفی که به آن تعلق دارند. این یک راه عالی برای فرصت های جدید ایجاد فرصت های ارتباطی است.

  شکارچی کلک بزرگی


  وب سایت رسمی:
  https://majestic.com/

  پیوندهای پیگیری مانیتور

  پیوند ساختمان، ردیابی رتبه، Backlink تجزیه و تحلیل پرداخت شده

  یک پلت فرم جامع جستجوگرها که به شما اطلاعات در مورد لینک های تازه به دست آمده، رتبه بندی کلمات کلیدی و سرعت سایت را می دهد. حتی وقتی یکی از رقبای شما یک لینک جدید دریافت می کند، حتی هشدارهای شما را می فرستد. من به خصوص داشبورد را دوست دارم زیرا تمیز و تنها اطلاعات ضروری شما را به شما می دهد.
  مانیتور داشبورد backlinks


  وب سایت رسمیe:
  https://monitorbacklinks.com/

  Moz Pro

  تحقیقات کلیدی، ردیابی رتبه، محتوا بهینه سازی، تجزیه و تحلیل Backlink پرداخت شده

  Moz Pro یک مجموعه نرم افزاری است که شامل ابزارهای کیفی برای تجزیه و تحلیل لینک (Open Site Explorer)، بهینه سازی در صفحه و تحقیق در زمینه کلید واژه است.

  ویژگی Cool: کلید واژه یاب Moz یکی از بهترین ابزارهای جستجو در کلمات کلیدی در بازار است. چرا؟ این اطلاعات فوق العاده مفید در خصوص ویژگی SERP که در نتایج جستجو برای یک کلمه کلیدی معین (مانند تعداد آگهی های Adwords، نتایج اخبار گوگل و غیره) ظاهر می شود را فراهم می کند.

  moz pro keyword explorer


  وب سایت رسمی:
  https://moz.com/products/pro

  MozBar

  تجزیه و تحلیل پشتیبان گیری Freemium

  نوار ابزار فوق العاده برای کروم و فایرفاکس که به شما نشان می دهد Author Authority و Domain Authority صفحه ای که در آن هستید هستید.

  اما نوار ابزار همچنین شما DA / PA نتایج جستجوی گوگل را نشان می دهد (این ویژگی فقط برای مشترکین Moz Pro کار می کند). این یک راه عالی برای اندازه گیری صفحه اول مسابقه است.

  Mozbar SERPs


  وب سایت رسمی:
  https://moz.com/tools/seo-toolbar

  باز کردن پیوند پروفیل

  تجزیه و تحلیل پشتیبان گیری Freemium

  یک تجزیه و تحلیل پیوند جامد و ابزار مهندسی معکوس.

  بله، شاخص Open Link Profiler به اندازه ابزارهای بزرگ مانند Ahrefs و Majestic عظیم نیست. اما نسخه پرداخت شده آن دارای برخی از ویژگی های جالب (مانند تجزیه و تحلیل بر روی صفحه و ممیزی سایت) است که می تواند پرداخت ماهانه ارزشمند باشد. همچنین نسخه رایگان بهترین ابزار تجزیه و تحلیل فایلهای پشتیبان رایگان است که من تا به حال استفاده کرده ام. بنابراین اگر شما از بودجه استفاده میکنید و میخواهید لینکهای رقیب خود را به صورت رایگان مشاهده کنید، OpenLinkProfiler را یک ضربه بزنید.

  ویژگی خنک “سازنده یونیت” بسیار شبیه به “Clique Hunter” Majestic است. چند رقابت را در ابزار وارد کنید و ببینید که چه کسی به آنها پیوند دارد (اما نه شما).

   نتایج جستجوی hub search profiler باز


  وب سایت رسمی:
  https: //openlinkprofiler.org /

  SEO PowerSuite

  تکنولوژی SEO، کلید واژه تحقیق، رتبه ردیابی، تجزیه و تحلیل Backlink Freemium

  مجموعه ای از ابزارهای جستجوگرهای مبتنی بر دسکتاپ که شامل یک چک کننده رتبه، ابزار تحلیل لینک، حسابرس سایت و ابزار تحقیق کلمات کلیدی است.

  seo powersuite


  وب سایت رسمی:
  https://www.seopowersuite.com/

  ابزارهای SEO برای اکسل

  Freemium بله

  بهترین “ابزار جستجوگر برای اکسل” که تا کنون استفاده کرده ام. به راحتی پیوندهای سایت (از طریق ahrefs یا Majestic API)، اشتراک اجتماعی، وضعیت HTTP، تعداد کلمه، پیوندهای خارجی و موارد دیگر را بررسی کنید. همه از درون اکسل.

  ابزارهای جستجوگرها برای اکسل


  وب سایت رسمی:
  https://seotoolsforexcel.com/

  جستجوگر اندازهگرهای فله SEO

  Free

  چگونه می خواهید PA و DA را برای لیست بزرگ URL ها ببینید؟ لیست این لیست را به Metrics Checker بپردازید، «Get Fetch» ​​را فشار دهید و یک لیست مفید دریافت خواهید کرد.

  بررسی پارامترهای حجمی


  وب سایت رسمی:
  https://www.seoweather.com/free-seo-tools/ < / a>

  SEOquake

  تجزیه و تحلیل پشتیبان گیری Free

  یک نوار ابزار کمی برای فایرفاکس و کروم که نشانگرهای مهم SEO شما (مانند سن دامنه، تعداد لینک ها و تخمین های ترافیک) را از مرورگر Chrome یا Firefox شما نشان می دهد.

  SEOquake می تواند داده های مشابه را در نتایج جستجو گوگل نمایش دهد. این می تواند به شما کمک کند تعیین کنید که آیا یک کلمه کلیدی به اندازه کافی رقابتی است یا خیر برای رسیدن به یک نقطه در صفحه اول.

  زمین لرزه نوار ابزار برای کروم


  وب سایت رسمی:
  https://www.seoquake.com/

  ShareMetric

  تحقیقات کلید واژه، تجزیه و تحلیل Backlink پرداخت شده

  ShareMetric به شما یک عکس رعد و برق سریع از اشتراک اجتماعی صفحه، لینک ها و رتبه بندی کلمات کلیدی Google می دهد. به خصوص اگر شما می خواهید ببینید که چه صفحه کلید یک ثانیه در رتبه بندی قرار دارد. شما نیاز به یک API SEMRush یا Moz دارید که اطلاعات پشتیبان و اطلاعات کلیدی را دریافت کند. ابزار خوب

  افزودن Chromium ShareMetric


  وب سایت رسمی:
  https://chrome.google.com/webstore/ جزئیات / sharemetric / lhnijlahkclijpefbcimahdcgcjbmnnp؟ hl = en

  URL Profiler

  پرداخت شده

  اگر میخواهید اطلاعات موجود در فهرست عظیمی از آدرسها را بررسی کنید (مانند Domain Authority، تعداد پیوندها، اطلاعات Whois، اشتراک اجتماعی و قابلیت خواندن)، URL Profiler بهترین ابزار در بازار است تا کار را انجام دهد.

  urlprofiler در عمل


  وب سایت رسمی:
  https://urlprofiler.com/

  ابزار Backlink لینک WebMeUp

  تجزیه و تحلیل پشتیبان گیری Freemium

  WebMeUp یک ابزار تجزیه و تحلیل لینک با کیفیت با شاخص HUGE از “۸۹۷،۷۰۴،۷۵۸،۶۷۳” لینک ها است. من دوست دارم این ابزار را از نوع معیارهای اقتدار (مانند رتبه دامنه اهور) استفاده کنم. در غیر این صورت، گندم را از گلدان در نمایه پیوندتان دشوار است.

  webmeup screenshot 2


  وب سایت رسمی:
  https://webmeup.com/

  بنابراین … چه فکر میکنید؟

  حالا میخواهم از تو بشنوم

  شما در مورد این لیست چه فکر میکنید؟

  یا شاید من یک ابزار جستجوگر با کیفیت بالا را از دست دادم

  به هر حال، نظر خود را در زیر بنویسید تا به من اطلاع دهید.

  در اینجا نحوه دریافت بیشترین استفاده از این راهنمای

  است
  من نسخه PDF این راهنما را با هم جمع کردم تا بتوانم بیشتر از این لیست غول پیکرهای محصولات نرم افزاری جستجوگرها استفاده کنم.

  به این ترتیب می توانید هر زمان که نیاز دارید، به آن مراجعه کنید.

  روی تصویر زیر کلیک کنید و ایمیل خود را برای دسترسی به پی دی اف وارد کنید.

    

  1. مرد، من تا به حال این ایده مانند ۳-۴ ماه پیش و اجازه دهید آن را لغزش دور! آه شما یک کار خیلی بهتر از من داشتم، می توانستم چیزهای فوق العاده، بسیار جذابی، Brian داشته باشم. این صفحه دارای قدرت است

   پاسخ
     

   1. <کلاس پایینی = "comment-meta">

    برایان دین

    با تشکر Darren همیشه برای چیزهای مختلف دیگری وجود دارد.

    به عنوان مثال، شما می توانید به عمق فوق العاده به بالا ۲۰ ابزار لینک ساخت، انجام آموزش های ویدئویی، مطالعات موردی هر یک در عمل و غیره

    پاسخ
      

    1. و اکنون من برای مقاله جدید خود یک ایده دارم. ههههه

     ممنون باران باران. باید زمان زیادی را صرف این کار کرد.

     پاسخ
       

     1. درست پشت سرت بچه ها من اخیرا برای توسعه نینجا ثبت نام کرده ام و واقعا یک ابزار مفید است. نوعی برخورداری از استروئید ها. Majestic و Arefs بخشی از زندگی روزمره من هستند. همچنین یک سرویس اشتراک، serped.net وجود دارد که ترکیبی از مجموعهای از ابزارهای مفید با هم به عنوان مثال آفرها، majestic و Moz را به نام چند و قیمت نقطه فوق العاده است

      پاسخ
    2.  

    3. دنگ چه ایده ی بزرگی! من واقعا می توانم چیزی شبیه به آن انجام دهم. با تشکر Brian 🙂 و LolOyekunle

     پاسخ
    4.  

    5. دوست داشتن روح اینجا 🙂 و یک شغل عالی، به طور معمول، براان

     پاسخ
       

     1. برایان دین

      با تشکر kimberly

      پاسخ
   2.  

   3. من بسیاری از این لیست های SEO را دیده ام (بسیار بد)، اما انتظار می رود برایان تجزیه و تحلیل خود را انجام دهد – استفاده از این ابزار ارزشمند است.

    با تشکر برای به اشتراک گذاشتن نظر شما Brian (و کار پا)!

    پاسخ
      

    1. برایان دین

     خوش آمدید، لیلیا. خوشحالم که لیستی را برای خواندن ارزشمند یافتید.

     پاسخ
  2.  

  3. لعنت بران!

   فقط خواندن از طریق آنها همه یک ماموریت است، nevermind تست / نوشتن در مورد آنها! 🙂

   حماسه

   پاسخ
     

   1. برایان دین

    هی تیمور، این هیچ شوخی نبود. من ۹۰+ ساعت گرفتم (نه به ذکر زمان تیم من در راهنمای).

    پاسخ
  4.  

  5. وای! این یک لیست بسیار جذاب است – بسیاری از ابزارهای فوق ذکر شده است. من از بسیاری از این استفاده کرده ام … برخی از علاقه مندی های فعلی من NinjaOutreach و AHREFS هستند …

   من می دانم که این یکی قدیمی است اما هنوز از آن استفاده کرده ام و اشاره ای به XENU Linke Sleuth ندیدم آیا قبل از آن استفاده کرده اید؟

   پاسخ
     

   1. برایان دین

    با تشکر کریس

    بله، من طرفدار این ابزار هستم. من سعی کردم لیست را به ابزارهای خالص جستجوگر متمرکز کنم. Xenu Link Sleuth کمک می کند تا با SEO، اما آن را برای جستجوگرها طراحی نشده است. به علاوه، همانطور که اشاره کردید، ابزارهای بهتر وجود دارد که همان کار را انجام می دهند.

    پاسخ
      

    1. درست است من حدس می زنم این فقط یکی از ابزارهایی است که من برای سال ها استفاده کرده ام و مجبور نیستم چیزی را امتحان کنم – با این حال ممکن است پس از خواندن این لیست فقط نیاز داشته باشم

     همچنین، من از ابزارهای جستجوگر Neils Bosma برای اکسل محسوب می شود. برای بسیاری از چیزها کاملا مفید است!

     پاسخ
       

     1. برایان دین

      اگر شکست خورده است … 🙂

      با تشکر از شما برای ابزار نیل Bosma. اضافه کردن آن به لیست نیاز به سعی کنید.

      پاسخ
  6.  

  7. شما براون خودتان را نابود کرده اید، این لیست فوق العاده است! کار خوب را ادامه دهید

   پاسخ
     

   1. برایان دین

    با تشکر اندرو. من این کار را انجام خواهم داد

    پاسخ
  8.  

  9. این لیست خیلی پیچیده است و تقریبا غریب است. آفرین!

   پاسخ
     

   1. برایان دین

    ممنون جان سعی کنید همه ابزار را بررسی کنید و نظرات خود را برای آنها بنویسید

    پاسخ
   2.  

   3. سلام جان

    فقط برای یک عامل انگیزشی اضافه کنید 🙂

    همانطور که گفتید “این فهرست بسیار دقیق است و تقریبا غریب است”

    با انجام چند روز اول، آن را از بین ببرید. شما مجبور نیستید یک روز حرفه ای باشید.

    شخصا من هیجان زده ام که سعی کنید Siege Media Embed Code Generator و SEO & amp؛ تجزیه و تحلیل وب سایت (WooRank).

    مبارک مبارک

    کریستوفر پونتین

  10.  

  11. اکنون این چیزی است که من دنبال کرده ام. ممنون بابایی

   پاسخ
     

   1. برایان دین

    خوش آمدید، Abhishek. من سعی کردم این را به عنوان یک منبع درآمدزایی که مردم بتوانند در زمانی که تصمیم به سرمایه گذاری در ابزارهای جستجوگر دارند استفاده کنند.

    پاسخ
  12.  

  13. من هیچ ابزار فهرستی را نمی بینم فقط گزینه هایی برای فیلتر کردن

   پاسخ
     

   1. برایان دین

    سعی کنید حافظه پنهان خود را پاک کنید و صفحه را تمیز کنید. حال باید خوب باشد.

    پاسخ
  14.  

  15. ممنون بابایی من شروع به بازاریابی / seo خودم در سال ۲۰۱۶ می کنم. این لیست باید کمک زیادی کند. من قدردانی تلاش شما را در این پست های عالی قرار داده ام. شما کار خود را خیلی ساده تر انجام می دهید!

   پاسخ
     

   1. برایان دین

    نگران نباش، رایان. خوشحالم که در سال ۲۰۱۶ به کسب و کار جدید خود کمک می کند.

    پاسخ
  16.  

  17. Syed

   فهرست فوق العاده ای از ابزار عالی شما آن را یکبار بار دیگر برانیدید. هرگز از Whitespark شنیده اید متشکرم برای لیست

   پاسخ
     

   1. برایان دین

    خوش آمدید، سید. Whitespark عالی است اگر شما SEO را انجام دهید.

    پاسخ
  18.  

  19. نیجل

   سلام براان

   این یک فهرست بسیار وسیع از ابزارهاست، شما می توانید از دست رفته خودداری کنید، اما من می خواستم WordTail خود را به عنوان یک ابزار اضافی برای ردیابی رتبه اضافه کنم – بچه جدید در بلوک، فقط فقط راه اندازی شد و غیره و غیره.

   آیا شما علاقه مند به داشتن یک نگاه دارید؟

   پاسخ
     

   1. برایان دین

    با تشکر از نیجر مطمئنا، لطفا یک پیام از طریق فرم تماس Backlink را ارسال کنید و ما نگاهی خواهیم داشت.

    پاسخ
      

    1. نیجل

     با تشکر از برین، من پیشنهاد دادم

  Categories: مقالات سئو