Please enter banners and links.

۱۲ بهترین منابع آنلاین رایگان برای یادگیری جستجوگرها

چک کردن وب سایت خود را در سایت جستجوگر نمره در ۳۰ ثانیه و دانلود PDF از گزارش. اینجا کلیک کنید تبلیغاتی
گاهی اوقات فراموش کردن زمانی که در وبلاگهای خنک SEO جستجو می کنید، آسان است که ما از آن دسته هایی هستند که تازه شروع به کار می کنند. برای اولین بار یادگیری نحوه کد وب سایت و ورودی ها، احتمال افزایش رتبه صفحات شما را افزایش می دهد.

همانند بسیاری از ما، من به SEO اشاره کردم. من در یک شرکت توسعه وب مشغول به کار بودم، و رییس جمهور از من خواسته بود که به این موضوعات نگاه کند.

از آن زمان، یادگیری طولانی و هیجان انگیز (هر چند گاهی دردناک) بوده است.

یکی از مهمترین چیزهایی که آموختی: اعتقاد ندارم همه چی خواندی

اما منابع کمی وجود دارد که در طول سال ها پیدا کردم که چاه های عمیق دانش شناخته شده باشند.

به نظر من ۱۲ منابع زیر بهترین مکان برای یادگیری در مورد جستجوگرها هستند.

۱ موز
۱۲ بهترین منابع آنلاین رایگان برای یادگیری جستجوگرها

این یکی از اولین وبسایتهایی بود که من در هنگام شروع به جستجو در جستجوگرها جستجو کردم. روحیه جامعه در کنار انتشار مجلات جامع آموزشی آموزشی باعث می شود این یکی از اولین مکان هایی باشد که من می خواهم آنها را به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد SEO. این راهنما مبتدی یک مکان عالی برای شروع است.

برای گرفتن گوشت واقعی و سیب زمینی شما نیاز به ثبت نام در PRO وجود دارد، اما از طریق وبلاگ و راهنماهای رایگان SEM، اطلاعات زیادی برای بسیاری از جستجوگرها، مبتدیان و غیره وجود دارد.

۲٫ مدیر وب
۱۲ بهترین منابع آنلاین رایگان برای یادگیری جستجوگرها

اکثر وبلاگ نویسان SEO متهم به نوشتن نظریه بیش از حد هستند و در نمونه نمونه های بی ارزش هستند. به عنوان یک نتیجه، ما اغلب فکر ترک ما “برای تلفن های موبایل خوب است، اما چگونه می دانم که این واقعا کار می کند؟”

وب مستر جهان یکی از قدیمی ترین و معتبرترین انجمن ها در مورد موضوعات مربوط به توسعه وب و بازاریابی آنلاین به طور کلی است. اینها مدیران وب سایت واقعی هستند که به اشتراک گذاشتن افکار و مسائل خود در محیطی که برای گفتگو باز است. در نتیجه، موضوعات اغلب شامل مسائل خاص، انواع صداها و، مهمتر از همه، بحث بدون بحث در مورد مسئله در دست است.

البته شما مجبور به عضویت در Webmaster World برای شرکت باشید – اما این رایگان نیست.

یک انجمن دیگر که ارزش دیدن آن را دارد، Cre8asite است.

۳٫ SEO توسط دریا
۱۲ بهترین منابع آنلاین رایگان برای یادگیری جستجوگرها

وبلاگ بیل سلاکیس # ۱ مکان برای یادگیری در مورد اختراع موتور جستجوگر است. دوره زمانی

کادو به لایحه برای اینکه دیوانه به اندازه کافی متعهد به خواندن از طریق هر اختراع موتور جستجوگر او می تواند دست خود را و سپس آنها را برای ما ترجمه دیگر.

نگه داشتن فن آوری جستجو ثبت شده به شما کمک می کند که به طور خلاصه از آنچه موتورهای جستجو قادر هستند – و جایی که آنها ممکن است در کوتاه مدت.

۴٫ آناتومی موتور جستجو چند منظوره Hypertextual
12 بهترین منابع آنلاین رایگان برای یادگیری جستجوگرها

این مقاله افسانه ای است که توسط بنیانگذار گوگل لری پین و سرگی برین طی دوره Ph.D. کار در استنفورد این یک طرح از آنوعزیزم مدل اصلی برای گوگل است.

در حالی که در شکل فعلی گوگل در بسیاری جهات مفهوم اصلی را کروی می کند، مفهوم اصلی گوگل واقعا کار مهندسی هنر بود و خواندن مقاله بالا به شما کمک می کند در درک فرآیند هسته ای موتور جستجو کمک می کند. امروز می دانیم

جلویی همه کارهای خود را Backlink خود پوشش دهید
تجزیه و تحلیل، تمیز کردن، کسب پیگیری لینک ها از یک برگ. با استفاده از SEMrush!

دریافت یک دادگاه آزاد
تبلیغاتی
۵٫ مجله موتور جستجو

وبلاگ شما در حال خواندن در حال حاضر برای برخی از زمان است. لورن بیکر، که آن را آغاز کرده است، یکی از کسانی است که دیگران از SEO استفاده می کنند.

شاید این آن چیزی نیست که شما آن را بخوانید، لازم نیست درباره این موضوع به شما بگویم – اما در صورتی که فکر کردید که باید به جای دیگری نگاه کنید، سالهاست که از وبلاگ های فوق العاده مفید در این وبلاگ مفید است .

۶ راهنمای گوگل SEO
12 بهترین منابع آنلاین رایگان برای یادگیری جستجوگرها

در حالی که من نمی توانم به کسی بگویم که برای انجام رتبه بندی وب سایت خود «به هر چیزی که گوگل می گوید مهم است بدانید که موضع عمومی Google در مورد انواع روش ها / تکنیک های مورد استفاده شما است.

۷٫ زمین جستجو موتور
۱۲ بهترین منابع آنلاین رایگان برای یادگیری جستجوگرها

موتور جستجو موتور زمین توسط دنی Sullivan تاسیس شده است که شاید به رسمیت شناخته شده ترین صورت و نام در SEO است. دنی اغلب بر پایه آخرین پیشرفت جستجو – با مخاطبان بی نظیر در موتورهای جستجو و یک شبکه عظیم از متخصصان و توسعه دهندگان با تجربه است.

یک جریان دائمی از پست های مرتبط و به خوبی نوشته شده در SearchEngineLand.com از برخی از بهترین SEO در کسب و کار وجود دارد. اشتراک گذاری به این یکی نیست

۸ زمین بازاریابی
۱۲ بهترین منابع آنلاین رایگان برای یادگیری جستجوگرها

آغاز شده توسط Danny Sulliv یک زمین بازاریابی عالی است برای نگه داشتن با تمام اخبار آنلاین بازاریابی آنلاین. آنها همچنین تنوع مقالات روزانه و نحوه هدایت در موضوعات متنوع اینترنت بازاریابی ارائه می دهند. این یک مکان عالی برای دریافت همه اخبار شما است، چرا که شما نشان می دهد تمام داستان روز.

۹ TheSEMPost
SEMPost

SEM Post که در سال ۲۰۱۴ توسط جنیفر Slegg راه اندازی شده است، ارائه می دهد اخبار و اطلاعات مربوط به زمینه بازاریابی دیجیتال است. جنیفر یک متخصص صنعت، نویسنده و سخنران صنعت شناخته شده است. این سایت قصد دارد بیش از آنچه که فقط بر روی خبرها گزارش می شود انجام دهد، اما به این که چگونه بر روی شما تاثیر می گذارد.

۱۰٫ موتور جستجو جامع
SEOroundtable

سرپرست این منبع جدید، توسط بری سوارز، ویراستار اخبار در زمین موتور جستجو، اجرا شده است. هدف آنها این است که ارائه یک منبع واحد برای خواننده برای بازدید از جالب ترین موضوعات پوشش داده شده در SEM انجمن. ” Seroundtable یک منبع فوق العاده برای ماندن به روز در تغییرات در صنعت است.

۱۱٫ راهنمای بهینه سازی موتور جستجو گوگل
گرفتن

این یک راهنمای دقیق از گوگل در مورد سئو است. در این ۳۰ سال، شما یاد خواهید گرفت که چه گوگل چه چیزی جستجو می کند و چگونه انجام اصلی جستجو، از جمله نوشتن متا، بهترین شیوه ها در انتخاب یک URL و خیلی چیزهای دیگر.

۱۲٫ پاداش: تجرب؟؟ شما
بهترین روش برای یادگیری از طریق تجربه و تجربه است. تعداد زیادی از افراد هوشمند وجود دارند که محتوای قاتل را به اشتراک می گذارند، اما بهترین آموزش را که می توانید از دیدن خود دریافت کنید. پای خود را مرطوب کنید

علاوه بر یادگیری، شما همچنین باید نتایج خود را دنبال کنید. این لیست ابزارهای تبلیغاتی رایگان و پرداخت شده پر از ابزارهایی است که می تواند به همه جدیدی از برنامه های یادگیری کمک کند

Categories: مقالات سئو